УСТАНОВКА ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Охоронним агентством «Ніка» виконується установка відеоспостереження в житлових приміщеннях (квартири, заміські будинки і котеджі) і в комерційних, громадських і промислових підприємствах.
Установка відеоспостереження, ціна якого в нашому агентстві є однією з найбільш вигідних на українському ринку, виконується і як самостійна послуга, і в рамках комплексного монтажу технічної охорони.

Що може сучасне відеоспостереження?

Сучасні системи відеоспостереження володіють наступними можливостями:
 • Віддалений онлайн-перегляд відеокартинки з камер через персональні комп’ютери і смартфони;
 • Функція інфрачервоного підсвічування, що дозволяє здійснювати зйомку у разі недостатнього освітлення або при повному його відсутності;
 • Функція автоматичного включення і стеження за рушійними об’єктами;
 • Функція розпізнавання осіб і автомобільних номерів.
ustanovka_video_nabludenija
Це найбільш поширені і затребувані функції відеокамер для зовнішнього і внутрішнього спостереження. Хоча цей функціональний набір можна значно розширити, встановивши IP відеокамери. Зокрема, сучасна IP камера володіє наступними функціями:
 • 3D DNR – значно збільшує якість і чіткість картинки, прибираючи з неї все перешкоди і «сніг». Установка IP відеоспостереження, наприклад, на виїзді з автостоянки дозволить вам завдяки цій функції чітко фіксувати номери в’їжджають і виїжджають автомобілів;
 • Функція D-WDR підвищує чіткість затемнених предметів на яскравому тлі. Зокрема, ця функція дозволяє чітко розпізнавати обличчя людей, що входять в затемнену прохідну з яскраво освітленій вулиці;
 • Кодек H.264 + дозволяє збільшує пропускну здатність мереж, по яким передається зображення в високої і надвисокої чіткості. Це, своєю чергою, зменшує собівартість монтажу відеоспостереження, особливо, якщо мова йде про великі об’єкти – промислове підприємство, офісний або торгово-розважальний центр.

Камери відеоспостереження

Ми завжди враховуємо особливості конкретного об’єкта, встановлюючи на ньому тільки ті камери відеоспостереження, які забезпечать максимально повне і чітке зображення.
Все розмаїття відеокамер підрозділяється на дві великі групи – модульні і корпусні. Перші дозволяють монтувати себе в абсолютно будь-який корпус, в який можна помістити об’єктив і плату управління. Другі ж виготовляються спочатку в постійному корпусі різної форми – кубічна, циліндрична, купольна та ін.
Для зовнішнього спостереження ми застосовуємо спрямовані камери з кутом огляду до 15 градусів. Малий кут огляду компенсується великою дальністю відеозйомки. Своїм клієнтам ми рекомендуємо вибирати моделі в антивандальному і в рухомому виконанні. Такі камери навіть при Вузьконаправлене способі зйомці здатні охопити всю територію, що охороняється площа.
В офіс ми рекомендуємо встановлювати компактні купольні моделі. У них кругова зйомка, тобто, об’єктив знімає в діапазоні 360 градусів. Тому одна така камера здатна охопити всю площу офісного приміщення.
У приватному будинку і на дачі ми рекомендуємо виконати прихований монтаж зовнішніх відеокамер, які б перекривали собою всю площу присадибної ділянки.
Всередині квартири і будинки ми радимо встановлювати мініатюрні камери, які б не привертали до себе увагу. Такі ж компактні відеокамери ми радимо встановлювати на сходовій клітці.
Потрібна установка відеоспостереження? Дізнайтеся більше детальну інформацію або отримаєте консультацію

Що являє собою сучасна система відеоспостереження?

Ми виконуємо установку системи відеоспостереження під ключ:
 1. Проводимо аналіз об’єкта, визначаючи точки з яких буде виконуватися відеоспостереження, а також параметри і характеристики відеокамер.
 2. Встановлюємо комплект відеокамер.
 3. З’єднуємо всі камери в єдину мережу.
 4. Підключаємо мережу до керуючого вузла. Останній буде отримувати відео з камер, зберігати відеоінформацію, а при необхідності ще керувати і контролювати роботу відеокамер.
Для невеликих об’єктів – приватних будинків і квартир – як сховище інформації може виступати будь-який персональний комп’ютер або ноутбук. Для великих об’єктів – велике промислове підприємство або торгово-розважальний центр – встановлюється окремий сервер. На нього додатково заливається програмне забезпечення, яке буде керувати роботою системою відеоспостереження.
Як проміжний варіант для середніх за розмірами об’єктів система камер відеоспостереження буде заливати інформацію в «хмарний» сервер зберігання інформації.
У нас ви можете не тільки замовити установку системи відеоспостереження будь-якої складності, а й купити за вигідними цінами всі необхідні її компоненти.
Офіси охоронного агентства «Ніка» знаходяться в г. Киев, Черкаси, Харків. Зв’язатися з нами ви можете за контактними номерами телефону або відправивши нам електронного листа.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ ЗІ ВСТАНОВЛЕННЯ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

  лого без фона
  Возникли вопросы?
  (068) 950-20-20