УСТАНОВКА ТРИВОЖНОЇ КНОПКИ

Охоронним агентством «Ніка» виконується установки тривожної кнопки в комерційних, фінансових та інших установах. Ми її встановлюємо і як одиничний інструмент, і як елемент комплексної технічної охорони.
Кнопка тривожної сигналізації – це найпростіше і надійне засіб охорони в приміщеннях з великою пропускною здатністю. Співробітники, що працюють з відвідувачами, завжди першими помічають осіб, що викликають підозру або небезпека. І в цьому випадку їм досить натиснути тривожну кнопку, щоб привернути увагу охоронців або викликати мобільну чергову групу.

Різновиди тривожної кнопки

Будь-яка тривожна кнопка подає сигнал тривоги або на внутрішній пост охорони, або на централізований пульт охоронного агентства «Ніка». За способом передачі сигналу тривожні кнопки підрозділяються мобільні і стаціонарні.
knopka_trevogi_ustanovka
Мобільні тривожні кнопки
Мобільні кнопки виготовляються у формі мініатюрних радіобрелка, які можна приховано носити в кишенях одягу. При натисканні брелок передає сигнал на зовнішнє приймальний пристрій, яке з’єднане проводовим зв’язком з внутрішнім постом охорони або безпосередньо на пульт позавідомчої охорони «Ніка». В останньому випадку передача сигналу здійснюється через GSM-модуль або по кабельних інтернет-мереж.
Ми рекомендуємо встановлювати мобільні тривожні кнопки в нічних клубах, ресторанах і в інших установах, які мають двома умовами:
 1. Велика кількість відвідувачів і співробітників, які постійно переміщаються один щодо одного.
 2. Велика площа приміщення, розділеного на окремі ізольовані зони (кімнати, зали, бокси і т.п.).
У цих умовах мобільний радиобрелок стане найбільш ефективним. З його допомогою співробітники викличуть охорону на самому ранньому етапі виникнення конфліктної ситуації.
Стаціонарні тривожні кнопки.
Стаціонарна тривожна кнопка охорони встановлюється на робочому місці співробітника компанії. Її розміщення визначається типом робочим місцем, зручністю доступу до неї і непомітністю її з боку відвідувачів.
Спираючись на ці вимоги, ми встановлюємо тривожну кнопку ручного і ножного типу натискання:
 • Ручна кнопка зазвичай монтується під стільницею, під прилавком і т.п. Такий спосіб монтажу виключає її випадкове натискання в звичайній обстановці;
 • Ножна кнопка зазвичай монтується в закритих касових зонах фінансових установ. Натискати її можна ногою, тримаючи руки на столі на очах у зловмисника.
Вартість установки тривожної кнопки.
Які фактори визначають вартість тривожної кнопки?
 1. Оплата безпосередньо монтажних робіт
 2. Придбання найтривожнішою кнопки.
 3. Оплата абонентського обслуговування.
Потрібна установка тривожної кнопки? Дізнайтеся більше детальну інформацію або отримаєте консультацію
Монтажні роботи
Монтаж тривожних кнопок сам по собі нескладний, не займає багато часу і не порушує повсякденну бізнес-діяльність підприємства. Навіть на великому об’єкті все тривожні кнопки можна встановити в неробочі часті. Установка тривожної кнопки включає в себе:
 • Кріплення корпусу кнопки до поверхні;
 • Підключення її до електромережі;
 • Налаштування її працездатності. Ми повинні бути абсолютно впевнені в тому, що кнопка спрацює, і ми отримаємо тривожний сигнал.
Придбання тривожної кнопки.
Найдорожчий елемент в тривожній кнопці – це GPS-модуль. З його допомогою ми отримаємо сигнал тривоги через мережу мобільного зв’язку. Якщо охорона об’єкта здійснюється безпосередньо нашими охоронцями, тоді все тривожні кнопки будуть заведені на центральний пост.
Відзначимо, що тривожні радіобрелки коштують дорожче, ніж звичайні провідні тривожні кнопки. Причому, радіобрелки слід купити в комплекті за кількістю персоналу в працюючій зміні плюс один-два запасних пристрою.
Абонементна плата.
Це найбільша частина вартості тривожної кнопки. Ціна абонплати включає в себе, по-перше, технічне обслуговування пристрою, по-друге, виклик чергова групи. Регулярна перевірка тривожної кнопки необхідна для підтвердження її працездатності. А по її викликом завжди повинна приїжджати чергова група, інакше повністю втрачається сенс її установки
Замовити послугу установки тривожної кнопки ви можете, зателефонувавши за контактними номерами телефонів або відвідавши наші офіси в г. Киев, Черкаси, Харків.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ ЗІ ВСТАНОВЛЕННЯ ТРИВОЖНОЇ КНОПКИ

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

  лого без фона
  Возникли вопросы?
  (068) 950-20-20