Установка пожежної сигналізації

У більшості випадків охоронне агентство «Ніка» виконує монтаж пожежної сигналізації спільно з установкою охоронної сигналізації. Таке комплексне рішення дозволяє досягти максимальної безпеки об’єкту, що охороняється.
Але при необхідності і за бажанням клієнта нами може бути проведена тільки установка пожежної сигналізації. Для цих цілей нашим охоронним агентством була отримана відповідна ліцензія від МНС України.

Етапи виконання установки пожежної безпеки

Установка системи пожежної сигналізації завжди виконується в кілька обов’язкових етапів:
1. Проектування.
На кожен об’єкт проектування системи протипожежної сигналізації виконується строго індивідуально. Виняток може хіба що скласти установка протипожежної сигналізації для квартири багатоквартирного будинку. Але тут можна використовувати типовий проект тільки, якщо встановлено повну відповідність до його вимог (загальна площа, розташування кімнат, відсутність перепланувань і т.д.).
В інших випадках необхідно розробляти індивідуальний проект з урахуванням всіх особливостей конкретного об’єкта:
ustanovka_pozharnyh_sistem
Рівень пожежної безпеки для конкретного об’єкта визначає кількість і розташування засобів пожежної сигналізації та засобів пожежогасіння.
2. Монтажні роботи.
Монтаж протипожежної сигналізації нашими фахівцями здійснюється строго відповідно до складеного проектом. Наші фахівці встановлюють всі різновиди протипожежної сигналізації. Зокрема, ми монтуємо пожежні датчики наступних типів:
Крім датчиків ми встановлюємо кошти звукового і світлового оповіщення. На аварійних виходах монтуються електронні замки, які при спрацьовуванні пожежної сигналізації автоматично розблоковують всі аварійні виходи.
Установка пожежної сигналізації для будинку зазвичай обмежується установкою декількома комбінованими датчиками.

Установка пожежної сигналізації для дачі – це монтаж пожежних датчиків у всіх окремо розташованих будинках.

Потрібна установка пожежної сигналізації? Дізнайтеся більше детальну інформацію або отримаєте консультацію
3. Створення єдиної мережі.
Всі встановлені датчики і засоби сигналізації з’єднуються в єдину мережу, сигнали від якої заводяться дротовими або бездротовими засобами на централізований пульт пожежної охорони.
4. Регламентне обслуговування.
Цей етап настільки ж важливий, як і правильний монтаж пожежної сигналізації. Періодичні необхідно проводить перевірку надійності роботи встановлених датчиків, засобів оповіщення, а також пристроїв пожежогасіння.
Охоронна компанія «Ніка» готова взяти на себе подальше обслуговування встановленої пожежної сигналізації. Наші охоронні послуги базуються, перш за все, на роботі технічних засобів охорони, у яких також слід регулярно перевіряти коректність їх працездатності. Тому наші техніки володіють величезним практичним досвідом тестування коректності роботи і ремонту технічних засобів пожежної безпеки вітчизняного і зарубіжного виробництва.
Замовити послуги по монтажу та обслуговування пожежної сигналізації ви можете, відвідавши наші офіси, розташовані в м Київ, Черкаси та Харків. Вартість наших послуг є однією з найвигідніших в Україні.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ ЗІ ВСТАНОВЛЕННЯ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

    лого без фона
    Возникли вопросы?
    (068) 950-20-20