УСТАНОВКА ОХОРОННОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ

Охоронним агентством «Ніка» виконується установка охоронної сигналізації, ціна на яку є однією з найбільш вигідних на українському ринку.
Сьогодні неможливо уявити надійну охорону будь-якого об’єкта (складу, магазину, офісного центру або житлової квартири) без його оснащення засобами сигналізації. Тільки в детективних фільмах зловмисники хвацько і швидко розкривають і нейтралізують встановлені охоронні системи. Насправді, навіть нескладну охоронну систему, що складається з датчиків відкриття і розбиття, неможливо нейтралізувати без докладної схеми її установки і високотехнологічних засобів радіоелектронної боротьби. А якщо технічні засоби охорони ще дублюються живими охоронцями …
Саме тому банки успішно грабують тільки в кіно. У реальному житті грабіжникам навіть не вдалося б проникнути далі операційного залу.

Як вибрати охоронну сигналізація?

Охоронні системи повинні відповідати особливостям об’єкту, що охороняється, режиму його роботи і рівня безпеки. Охоронне агентство «Ніка» здійснює професійну консультацію щодо вибору конкретних різновидів технічних засобів охорони і місця їх установки.
У загальних же рисах будь-об’єкт, що охороняється розділений на кілька зон охорони:
1. Периметр.
Він існує і на великих об’єктах охорони (обгороджений промисловий або складський комплекс), і офіс в офісній будівлі або квартира в багатоквартирному будинку.
У першому випадку периметр, а це паркан, який огороджує територію, оснащується:
установка сигнализации
Офіси та квартири зазвичай оснащуються датчиками відкриття на вхідні двері, а на вікна встановлюється датчики розбиття. Додатково можуть встановлюватися зовнішні камери спостереження (в коридорі чи на сходовій клітці).
услуги охраны
1. Внутрішні приміщення.
Установка системи охоронної сигналізації у внутрішніх приміщеннях необхідна для підтримки належного рівня безпеки в неробочі години та у вихідні дні.
Стандартно набір технічних засобів охорони включає в себе:
Разом з охоронною сигналізацією всередині приміщень рекомендується встановлювати в єдину сітку і протипожежну сигналізацію.
3.Окремі об’єкти охорони.
Це сейфи, сховища і т.п. Оснащуються власними датчиками відкриття.
Потрібна установка охоронної сигналізації? Дізнайтеся більше детальну інформацію або отримаєте консультацію

Особливості монтажу охоронної сигналізації

Монтаж охоронної сигналізації завжди виконується як єдина цілісна система. Вона повинна відповідати трьом вимогам:
Крім того, існує кілька додаткових вимог:
1. «Помилковий сигнал».
Установка охоронної сигналізації в квартирі заводить все датчики на центральний пульт, розташований поруч із вхідними дверима. На цьому пульті власник відключає сигналізацію, вводячи якийсь код. Але цим можуть скористатися і злочинці. Власнику квартири, приватного будинку або дачі під загрозою озброєного злочинця слід ввести помилковий код. Останній відключить сигналізацію, але при цьому пошле тривожний сигнал на централізований пульт охоронного агентства «Ніка».
2. Спостереження в онлайн-режимі.
Установка охоронної сигналізації в офісі має на увазі і монтаж камер відеоспостереження. Сучасні технології дозволяють здійснювати онлайн-спостереження в режимі 24/7. Причому, спостерігати за своїми співробітниками може і власник підприємства. Для цього існують спеціальні програмні продукти, що дозволяють передавати картинку з відеокамер на персональний комп’ютер або смартфон.
3. Автоматична розблокування замкнених дверей.
При суміщенні охоронної та пожежної сигналізацій існує категоричну вимогу: при спрацюванні пожежної сигналізації охоронна сигналізація автоматично, без зовнішньої команди розблокує всі замкнені двері. Це полегшує і прискорює евакуацію персоналу компанії.
Замовити монтаж та налагодження охоронної сигналізації ви можете в наших офісах, розташованих в м Київ, Черкаси, Харків. Наша вартість на цю послугу є найвигіднішою в Україні.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ З ВСТАНОВЛЕННЯ ОХОРОННОЇ СИГНАЛИЗАЦІЇ

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

    лого без фона
    Возникли вопросы?
    (068) 950-20-20