ЦІНИ НА ПУЛЬТОВУ ОХОРОНУ

Охоронним агентством «Ніка» виконується пультова охорона, ціна на яку є однією з найбільш вигідних на українському ринку. Ми активно працюємо як з приватними, так і з юридичними особами, власниками або орендарями торгових точок, офісів, салонів краси та ін.

З яких факторів складається вартість пультової охорони?

Вартість пультової охорони від нашого охоронного агентства складається з трьох факторів:
  1. Монтаж охоронної системи.
  2. Її обслуговування і модернізація.
  3. Абонентська плата.
Охоронна сигналізація покликана передати сигнал про те, що в закрите приміщення проникли сторонні особи. До місця спрацювання сигналу виїжджає наша тривожна група і затримує злочинців. Але для цього необхідно оснастити всі вхідні двері та вікна датчиками і звести їх в загальну систему, заведену на центральний пульт управління. Саме він передасть тривожний сигнал по провідній (інтернет) або бездротового (GSM) зв’язку.
Це мінімально необхідний набір технічних засобів для забезпечення безпеки закритих і непрацюючих приміщень. Якщо цього вимагає рівень безпеки, ми додатково встановимо всередині приміщення датчики руху і відеокамери з інфрачервоною підсвіткою.
Цілодобово працюють торгові точки ми оснащуємо однією або декількома тривожними кнопками. Тривожна кнопка – це найбюджетніший, але, тим не менш, один з найнадійніших засобів охорони магазинів і супермаркетів. При її натисканні наша тривожна група прибуває на місце спрацювання протягом 5-10 хвилин.
Установка охоронної сигналізації – це разове, відносно недороге вкладення в безпеку вашого будинку, офісу чи магазину. Причому, її вартість ви можете регулювати як в більшу, так і в меншу сторону. Правда, ми не радимо вам економити, оскільки це згубно відіб’ється на рівні безпеки приміщення.
пультовая охрана
Обслуговування й модернізація охоронної сигналізації трапляється нечасто. У своїй діяльності ми використовуємо тільки якісні технічні засоби охорони, що володіють високим рівнем надійності і великим ресурсом безремонтної експлуатації. Ремонт або заміна датчика потрібно тільки в разі його пошкодження. Тому обслуговування пультової охорони також обійдеться для вас в дуже незначну суму.
Абонентська плата – це щомісячний платіж, який покриває вартість обслуговування централізованого поста охорони і мобільних чергових груп. Оскільки ми працюємо з великою кількістю клієнтів, наше охоронне агентство пропонує кращу на ринку абонентську плату.

Переваги співпраці з охоронним агентством «Ніка»

Наш прайс-лист зі списком всіх послуг і розцінками на них ви знайдете на нашому сайті. Ми пропонуємо нашим клієнтам гнучкі тарифи, які обов’язково враховують особливості приміщення, рівень кримінальної обстановки в районі та конкретні побажання клієнта.
Ми забезпечимо максимальну безпеку взятого під охорону об’єкта. При цьому вартість наших послуг виявиться однією з найвигідніших в Україні. Замовити пультової охорону частого житла, магазину або офісу ви можете, зателефонувавши за контактними номерами телефону або ж відвідавши наші офіси, розташовані в м Черкаси, Київ, Харків.
НАЙМЕНУВАННЯ ПОСЛУГИ ЦІНА
Фізична охранастаціонарних об’єктів
– цілодобова від 25,00 (без ПДВ);
30,00 грн. (з ПДВ)
– 12 годинна 35,00 (без ПДВ);
40,00 грн. (з ПДВ)
Физическая охрана объектов область, Украина (вахта) 35,00 (без ПДВ);
40,00 грн. (з ПДВ)
Охорона масових заходів За домовленістю
Супровід вантажів, документів, цінностей За домовленістю
Охорона з використанням дронів За домовленістю
Охорона з використанням автомобіля За домовленістю
НАЙМЕНУВАННЯ ПОСЛУГИ ЦІНА
Охоронець (на постійній основі) за домовленістю
Водій-охоронець (на постійній основі) за домовленістю

ЗАЛИШИСЬ ПИТАННЯ?

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

    лого без фона
    Возникли вопросы?
    (068) 950-20-20