ЦІНИ НА ПОСЛУГУ ОХОРОНА ВАНТАЖІВ

Агентством «Ніка» здійснюється охорона перевезення вантажів на автомобільному і залізничному транспорті по всій території України. Для цих цілей ми надаємо наряд, який буде супроводжувати вантаж, якщо той перевозиться автомобілем, або ж контролювати його зберігання на тривалих стоянках при його перевезенні залізничним транспортом.

Від яких факторів залежать ціни на послуги охорони вантажів?

На супровід вантажів  ціна визначається, перш за все, довжиною маршруту слідування і задіяними силами. Відповідно, чим довше маршрут, по якому слід супроводжувати вантаж, чим більше сил і засобів необхідно задіяти для його збереження, тим вище виявиться ціна супроводу охорони вантажу.

Кількість коштів і сил, які необхідно залучити для забезпечення схоронності вантажу, визначається:

1. Характером вантажу.

Щоб взяти вантаж під охорону і оцінити вартість цієї послуги, необхідно знати його характер, що він із себе представляє. Виходячи з цієї інформації, ми визначимо потенційні способи того, як зловмисники спробують викрасти вантаж.
Для охорони фури, що завантажена дорогою побутовою технікою, ми виділимо автомобіль охорони, який буде їхати за вантажним автотранспортом на протязі всього його маршруту. Завдання супроводу запобігти озброєному грабежу автотранспортного засобу на дорозі або крадіжку вантажу в місці нічної стоянки. Для виконання цього завдання в автомобілі їдуть 2-3 охоронця. При необхідності для супроводу вантажу виділяється відразу два автомобілі супроводу.
Для охорони співробітника фірми з ним поїде охоронець супроводу, який буде виконувати функції особистого охоронця. При необхідності ми можемо виділити цілу групу прикриття.

2. Вартістю самого вантажу.

Організувати охорону перевезення з точки А в точку В дипломата з обробленими алмазами або шедевра образотворчого мистецтва буде на коштувати на кілька порядків дорожче, ніж вартість охорони залізничного складу з зерном.
У першому випадку необхідно скрупульозно виконати всі вимоги з охорони страхової фірми, інакше та не застрахує вантаж. У другому ж максимум, що буде потрібно, це організувати змінні пости з двох охоронців на станціях, де склад буде стояти кілька годин в нічні години.
Охорона вантажу при транспортуванні, ціна послуги будуть визначатися вартістю самого вантажу, його розмірами і дальністю маршруту, по якому він перевозиться.

Вартість перевезення небезпечних вантажів

Охорона небезпечних вантажів потребує від охоронного агентства рішення додаткових задач:
  1. Опрацювання всього маршруту руху з урахуванням безпеки як самого вантажу, так і навколишнього середовища.
  2. Визначення точок ночівель автомобільного транспорту, що перевозить небезпечний вантаж і забезпечення заходів безпеки.
  3. Інструктаж автомобільних патрулів, що будуть виконувати супровід по регіонах небезпечного вантажу, і проведення тренінгів з надання першої медичної допомоги, пожежогасіння і запобігання небезпечних ситуацій, що можуть виникнути в процесі руху колони.
услуги охраны
Все це вкладається в вартість супроводу і охорони небезпечного вантажу.

Переваги співпраці з охоронним агентством «Ніка»

Ми пропонуємо найвигідніші тарифи на охорону вантажів, що перевозяться автомобільним і залізничним транспортом. Наші розцінки не тільки вигідні, а й прозорі. Ви завжди розумієте, за що саме ви платите.
При цьому ми гарантуємо суворе дотримання всіх заходів і вимог безпеки перевезення вантажів. Ми надаємо для охорони досвідчених охоронців, озброєних вогнепальною зброєю – пістолетом і помповою рушницею. Для супроводу автоколони ми виділяємо машини, оснащені проблисковими спецсигналами. Але при необхідності ми виділимо нічим не примітний «цивільний» автомобіль, який буде здійснювати приховане спостереження.
Наш прайс-лист розміщений на сайті агентства, а замовити послуги з супроводження та охорони вантажів ви можете в наших офісах, які розташовані в м Черкаси, Київ і Харків.
НАЙМЕНУВАННЯ ПОСЛУГИ ЦІНА
Фізична охранастаціонарних об’єктів
– цілодобова від 25,00 (без ПДВ);
30,00 грн. (з ПДВ)
– 12 годинна 35,00 (без ПДВ);
40,00 грн. (з ПДВ)
Физическая охрана объектов область, Украина (вахта) 35,00 (без ПДВ);
40,00 грн. (з ПДВ)
Охорона масових заходів За домовленістю
Супровід вантажів, документів, цінностей За домовленістю
Охорона з використанням дронів За домовленістю
Охорона з використанням автомобіля За домовленістю
НАЙМЕНУВАННЯ ПОСЛУГИ ЦІНА
Охоронець (на постійній основі) за домовленістю
Водій-охоронець (на постійній основі) за домовленістю

ЗАЛИШИСЬ ПИТАННЯ?

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

    лого без фона
    Возникли вопросы?
    (068) 950-20-20