ЦІНИ НА ФІЗИЧНУ ОХОРОНУ ОБ'ЄКТІВ

Охоронне агентство «Ніка» пропонує широкий спектр послуг фізичної та технічної охорони для різних типів об’єктів. Ми пропонуємо найкращі ціни на послуги фізичної охорони і за допомогою технічних засобів.

Від яких факторів залежить вартість охорони?

Вартість фізичної охорони в годину визначається наступними факторами:
 1. Площа об’єкта. Тут існує пряма залежність – чим об’єкт, що охороняється більше, чим більша кількість охоронців потрібно для його охорони.
 2. Кількість об’єктів охорони, їх віддаленість один від одного. Склади, бокси, відкриті майданчики зберігання і автостоянки вимагають від охоронців особливої ​​уваги. Маршрути патрулювання обов’язково повинні охоплювати всі ці об’єкти.
 3. Кількість технічних засобів охорони і щільність їх розміщення. Вартість послуги охорони буде визначатися ціною покупки технічних засобів, розцінками на їх установку і обслуговування.
 4. Рівень безпеки. Чим вище вимоги безпеки, тим більша вартість охоронних послуг. Наприклад, фізична охорона, ціни на яку принципово різні від того, кого доводиться охороняти – звичайного бізнесмена і президента країни. У першому випадку достатньо досвідченого водія-охоронця, у другому – для охорони створена окрема спеціальна служба.
 5. Додаткові послуги, покладені на співробітників безпеки. Наприклад, зважування фактичної маси вантажного автотранспорту, що в’їжджає та виїжджає з території підприємства.

Як можна знизити розцінки на послуги охорони?

Тарифи охоронного агентства «Ніка» є одними з найвигідніших на українському ринку. Привабливість наших розцінок не означає неякісність охоронних послуг. Зниження цін ми досягаємо за рахунок активного використання сучасних технічних засобів охорони.
Так, наприклад, для охорони полів ми використовуємо мобільні патрулі, посаджені на автомобілі підвищеної прохідності, а головне, ми застосовуємо квадрокоптера, оснащені камерами високого розрядження. Завдяки цим технічним засобам ми невеликою кількістю патрулів здатні охопити величезні посівні площі.
Знижує витрати на охорону великих підприємств установка в них системи контролю віддаленого доступу. Вона дозволяє звести на центральний пост всі дані від всіх технічних засоби охорони – відеокамери, датчики, замикаючі пристрої та ін.
СКУД об’єднує в собі і охоронну, і пожежну сигналізацію. Крім того, ця система виконує ряд додаткових функцій:
 • контроль за переміщенням співробітників по території підприємства;
 • фіксація фактичного часу приходу працівників на роботу;
 • визначення рівня доступу для окремих співробітників;
 • заборона на доступ в конкретні приміщення.
skud_alt
Для невеликих об’єктів – квартири, приватні будинки, що окремо стоять торговельні точки – ми пропонуємо дистанційну охорону за допомогою тривожної кнопки або автономної охоронної сигналізації. Тривожний сигнал надходить на централізований пост охоронного агентства «Ніка». Далі до місця спрацювання оперативно висувається мобільна чергова група. Її автомобіль оснащений спеціальними проблисковими маячками, тому час прибуття в будь-яку точку міста не перевищує 10-15 хвилин. Наші охоронці оснащені не тільки травматичним, але і вогнепальною зброєю, і тому вона може сповільнити навіть озброєних грабіжників.
Замовити послуги охорони ви можете в наших офісах, розташованих в м Черкаси, Київ, Харків. На нашому сайті ви легко знайдете прайс-лист із розцінками на всі види охоронних послуг. Територія роботи нашого агентства – це вся Україна. У своїй діяльності ми активно використовуємо вахтовий метод.
НАЙМЕНУВАННЯ ПОСЛУГИ ЦІНА
Фізична охранастаціонарних об’єктів
– цілодобова від 25,00 (без ПДВ);
30,00 грн. (з ПДВ)
– 12 годинна 35,00 (без ПДВ);
40,00 грн. (з ПДВ)
Физическая охрана объектов область, Украина (вахта) 35,00 (без ПДВ);
40,00 грн. (з ПДВ)
Охорона масових заходів За домовленістю
Супровід вантажів, документів, цінностей За домовленістю
Охорона з використанням дронів За домовленістю
Охорона з використанням автомобіля За домовленістю
НАЙМЕНУВАННЯ ПОСЛУГИ ЦІНА
Охоронець (на постійній основі) за домовленістю
Водій-охоронець (на постійній основі) за домовленістю

ЗАЛИШИСЬ ПИТАННЯ?

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

  лого без фона
  Возникли вопросы?
  (068) 950-20-20