ТЕХНІЧНА ОХОРОНА

Автоматизований комплекс будь-яких технічних систем, які підвищують безпеку на об’єкті.

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Системи відеоспостереження – це спеціальні технічні засоби, які записують інформацію на носій з можливістю її перегляду для виявлення зловмисників.
Наші фахівці зроблять безкоштовний виїзд на об’єкт для консультацій з клієнтом для обліку всіх його побажань і для складання кошторису на матеріали та роботи по установці комплексу відеоспостереження.
В ході комплексного обстеження наші професіонали підберуть необхідне обладнання для відеоспостереження відомих виробників, яке повністю сертифіковано і має гарантію на використання.

БУДЬТЕ В КУРСІ ТОГО, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ В ВАШЕ ВІДСУТНІСТЬ

  • Дізнайтеся, хто приходив до Вас додому або в офіс
  • Доглядайте за дітьми, коли вони залишаються самі вдома
  • Контролюйте роботу свого персоналу
  • Будьте в курсі подій на Вашому підприємстві

ОХОРОННА СИГНАЛІЗАЦІЯ

Охоронна сигналізація – сукупність спільно діючих технічних засобів, які дозволяють автоматично або вручну видавати сигнали тривоги на пульт центральної охорони при розбійному нападі на об’єкт в період його роботи.

Для ефективної установки охоронної сигналізації фахівці нашого підприємства прибудуть на Ваш об’єкт для його комплексного обстеження і виявлять ймовірні місця проникнення зловмисників.

Складуть кошторис матеріалів і робіт і зроблять якісну установку об’єктів охоронної сигналізації, щоб Ви могли спати спокійно.

МОНТАЖ

Перед встановленням обладнання фахівці уважно вивчають ситуацію замовника і всі його побажання.

При необхідності розробляється план реалізації з уже наявними системами технічної охорони. Проект монтажу сигналізації, відеоспостереження, СКУД виконується згідно з усіма вимогами і нормативно-правовим актам.

СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ТА УПРАВЛІННЯ ДОСТУПОМ (СКУД)

Система контролю і управління доступом (СКУД) є одним з компонентів системи безпеки.

БЕЗПЕКА ВАШОГО ОБ'ЄКТА МОЖУТЬ ЗАБЕЗПЕЧИТИ:

ЗАСТОСУВАННЯ

Вона може застосовуватися як самостійно, так і в комплексі (інтегровано) з іншими компонентами системи безпеки, наприклад, з охоронною та пожежною сигналізаціями, системою охоронного телебачення.

Щоразу основними завданнями СКУД є організація переміщення через контрольні точки (точки доступу) відповідно до певних правил.

В якості суб’єкта можуть бути як фізичні особи, так і транспортні засоби.
ohranno_pozharnaj_nika

ПОЖЕЖНА СИГНАЛІЗАЦІЯ

Система пожежної сигналізації – комплекс технічних засобів, встановлених на об’єкті, що охороняється, призначених для виявлення пожежі на ранній стадії і передачі тривожного сигналу на пульт охорони.

Для початку робіт по обладнанню об’єкта пожежною сигналізацією замовник повинен надати технічну документацію (будівельні креслення, план об’єкта з вказаною площею і назвою приміщень), вказати призначення об’єкта.

Фахівці компанії виїжджають на об’єкт для його обстеження і внесення необхідних уточнень.

На основі отриманої інформації і керуючись відповідними нормативними документами буде розроблений комплекс пожежної безпеки по відповідному об’єкту, проведені відповідні погодження, виконання монтажних робіт та запуск в експлуатацію.

КНОПКА ТРИВОГИ

Підключення кнопки тривожного виклику – сукупність робіт з установки кнопки тривожного сигналу і його підключення на пультової охорону.

Після заявки потенційного клієнта технічний спеціаліст проводить експертизу об’єкта, в якому встановлюється кнопка тривожного сигналу, складає кошторис витрат на устаткування.

Після згоди клієнта здійснюється підключення до пультової охорони і встановлюється кнопка тривожного сигналу.

Встановлюється така кнопка приховано, при цьому кнопка тривожного сигналу повинна знаходитися в доступному для співробітника місці.

ПУЛЬТОВА ОХОРОНА

Пультова охорона – це система охорони і моніторингу стаціонарних об’єктів: квартир, будинків, магазинів, офісів, складських приміщень, підприємств із застосуванням сучасних систем охоронно-пожежної сигналізації та виїздом озброєної групи пультової охорони при надходженні сигналу тривоги на пульт цілодобового централізованого відеоспостереження.

Пропонуємо Вам охоронні послуги з допомогою комп’ютерних систем передачі тривожних повідомлень, які дозволяють здійснювати охорону за допомогою будь-якого з каналів, – телефонна лінія, GSM-канал.

Є ПИТАННЯ З ТЕХНІЧНОЇ ОХОРОНИ?

У НАС Є ВІДПОВІДІ НА БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

    лого без фона
    Возникли вопросы?
    (068) 950-20-20