тарифы на услуги розумний баланс між вартістю і якістю послуг ТАРИФИ

Фізична охорона від компанії НІКА

Стаціонарних об'єктів

Надійний спосіб захисту загальноосвітніх установ, комунальних підприємств та корпоративних об'єктів

Від
35
грн/година

Масових заходів

Забезпечимо охороною Вашу спортивну подію, концерт, фестиваль і будь-який інший захід

Від
40
грн/година

Супровід вантажів, документів, цінностей

При транспортуванні цінних вантажів доручіть цю справу професіоналам

Від
50
грн/година

Охорона мостів і автострад

Пропонуємо весь комплекс послуг, необхідних для забезпечення безпеки мостів і автострад по всій території України

Від
35
грн/година

Особиста охорона

Повний комплекс заходів щодо забезпечення безпеки клієнта на маршрутах руху, всередині приміщень і в місцях великого скупчення людей

Цена за договоренностью

Економічна безпека підприємства

Запобіжимо загрози і забезпечимо стабільне функціонування Вашого підприємства

Цена за договоренностью

Охорона врожаю на полях

Наші патрульні групи забезпечать збереження Вашого врожаю на всіх етапах

Від
35
грн/година

Охорона магазинів і ТРЦ

Вбережемо від злодійства і псування товару на полицях і складах торговельної точки

Від
35
грн/година

Технічна охорона від компанії НІКА

Установка охоронної сигналізації

Найефективніший спосіб убезпечитися від непроханих гостей

Охорона об'єктів за допомогою технічних засобів

Пропонуємо автоматизований комплекс будь-яких технічних систем, які підвищують безпеку на об'єкті

Від
200
місяць

Монтаж і обслуговування кнопок тривожного виклику

Найпростіше і надійний засіб охорони в приміщеннях з великою пропускною здатністю

Охоронне агентство «Ника» пропонує кращу на українському ринку вартість охорони приватної власності. У своїй діяльності ми активно використовуємо і фізичну охорону, і різноманітні технічні засоби дистанційного контролю (відеоспостереження, датчики, автоматичні замки, засоби звукової і світлової сигналізації).

Розрахунок вартості охоронних послуг відбувається за наступною формулою: площа об’єкта х задіяні технічні засоби х рівень безпеки.

  1. Площа об’єкта.

Чим більша площа об’єкту, що охороняється, тим більше коштів і сил необхідно залучити для охорони. Це правило є дійсним практично для будь-якого об’єкта .

Наприклад, автостоянку слід огородити парканом, поверх паркану прокласти колючу стрічку, встановити освітлювальні прилади, зупинити КПП автоматичними воротами або шлагбаумом. Чим більше площа автостоянки, тим більше її периметр, а значить, потрібно більшу кількість секцій паркану, щогл освітлення і довжини колючої стрічки.

2. Охрана об’єктів технічними засобами.

Технічні засоби охорони, з одного боку, збільшують, а з іншого, зменшують вартість послуг з охорони об’єктів. Як це відбувається? Кошти на придбання і встановлення технічних засобів охорони може бути дуже велика. Наприклад, монтаж СКУД зажадає установку систем відеоспостереження, датчиків відкриття на вікна та двері, автоматичних замикаючих пристроїв, засобів зчитування та ідентифікації співробітників. Всі ці пристрої необхідно звести в загальну мережу, управління якої здійснюється з єдиного поста охорони.

Але в подальшому СКУД не тільки дозволить істотно скоротити витрати на службу безпеки, але і поліпшить контроль за діяльністю співробітників, підвищить облік їх фактичного робочого часу та ін.

Таким чином, вклавшись один раз в установку технічних засобів охорони, в подальших ви значно знизите витрати на охорону свого підприємства з одночасним розширенням можливостей служби безпеки.

Для приватних будинків, квартир і невеликих магазинів ми пропонуємо пультову охорону. Суть її полягає в тому, що об’єкт охорони ставиться на сигналізацію, з’єднані з централізованого посту охорони агентства «Ніка». При спробі зловмисників проникнути в будинок, квартиру або магазин сигналізація спрацьовує і подає тривожний сигнал на централізований пост. Далі до місця спрацювання направляється найближча чергова група. Час її прибуття не перевищує 15 хвилин. Тарифи на технічну (пультової) охорону агентства «Ніка» є найвигіднішими на українському ринку.

  1. Рівень безпеки.

Ціна послуг охорони визначається ще рівнем і вимогами безпеки. Вартість організації безпеки фінансової організації буде вище, ніж вартість організації безпеки торгової точки аналогічної площі.

Агентство «Ніка» володіє практичними досвідом і необхідними технічними засобами для забезпечення необхідного рівня безпеки банківських і фінансових організацій

Ціна даної послуги також буде визначатися рівнем безпеки. Найдоступнішою є особиста охорона водієм-охоронцем. У штаті нашого агентства присутні і чоловіки, і жінки, які мають навичками професійного охоронця і вміннями екстремального водіння.
Максимальний же рівень особистої охорони передбачає задіяння декількох груп супроводу на окремих автомобілях, розробку маршрутів руху основного і резервного, організацію охорони в місцях перебування особи, що охороняється (приватне житло, робочі приміщення, громадські місця і т.п.). Охоронне агентство «Ніка» готове надати за розумними цінами особисту охорону найвищого рівня.
Замовити охоронні послуги ви можете в наших офісах, розташованих в м Черкаси, Київ, Харків. Але територія нашої професійної діяльності – це вся Україна. В інших областях країни ми працюємо вахтовим методом.
З нашими цінами ви можете ознайомитися на сайті. Там розміщений прайс-лист з актуальними розцінками.

Відповідь на питання «Скільки коштує охоронець?» залежить від того, для яких цілей ви наймаєте особистого охоронця:
1. Разові послуги охорони.

Найбільш доступний за вартістю варіант. На вартість цієї послуги впливають, по-перше, на тривалість зміни охоронця – 8 або 12 годин, а по-друге, від статі охоронця. Професійних жінок-охоронців на ринку менше, ніж чоловіків, а тому їхні послуги коштують дорожче.

Недоліком разової послуги охорони є обмежений спектр загроз, з яким здатний ефективно впоратися професійний охоронець. Він здатний відбити напад п’яних хуліганів, запобігти конфліктну ситуацію в громадських місцях. Але для вирішення більш серйозних завдань з охорони життя і здоров’я потрібно ціла команда як професійних охоронців, так і техніків, які працюють з технічними засобами охорони.
2. Приватна особиста охорона.

Це вже комплексний підхід до охорони життя і здоров’я вас і вашої родини. Його вартість буде визначатися кількістю задіяного персоналу, числом об’єктів, за якими буде працювати охорона, рівнем безпеки і особливостями життя особи, що охороняється.
Чим вище вимоги до безпеки, ніж більш активний спосіб життя веде особа, яку охороняють, тим більша кількість охоронців, водіїв і техніків потрібно для підтримання необхідного рівня безпеки в будинку, в офісі, на маршрутах пересування особи та в публічних місцях.
3. Рівень екіпіровки.

Від вимог по екіпіровки, якою оснащений охоронець, ціна на послугу особистої охорони також може зрости.
Так, наші охоронці обов’язково екіпіруються:
Бронежилетами прихованого носіння;
Портативними радіостанціями і гарнітурою прихованого носіння;
Переносної аптечкою або медичним пакетом невідкладної допомоги.
Додатково від конкретної ситуації або поставлених завдань охоронці екіпіруються:
Особистою зброєю – вогнепальною або нелетальної, травматичним;
наручниками;
Швейцарським армійським ножем;
Тактичним ліхтарем. Його можна застосовувати не тільки для освітлення, але і в якості короткої важкою кийки;
Дооглядовим дзеркалом. З його допомогою оглядається днище автомобіля на предмет закладки вибухівки.

4. Додаткові вимоги.

Наш прайс-лист містить всі послуги, що ми надаємо для охорони приватних осіб. Але конкретні тарифи будуть озвучені тільки після особистої бесіди, в ході якої будуть обговорені всі особливості і вимоги з боку замовника.
Зокрема, на підвищення наших розцінок можуть вплинути наступні вимоги клієнта:
Знання іноземних мов;
Вибір охоронця за його зовнішніми даними;
Особливі навички охоронця, наприклад, знання дитячої психології для охоронця-жінки.

Вартість пультової охорони від нашого охоронного агентства складається з трьох чинників:
Монтаж охоронної системи.
Її обслуговування і модернізація.
Абонентська плата.
Охоронна сигналізація покликана передати сигнал про те, що в закрите приміщення проникнули сторонні особи. До місця спрацювання сигналу виїжджає наша тривожна група і затримує злочинців. Але для цього необхідно оснастити всі вхідні двері та вікна датчиками розтину і звести їх в загальну систему, заведену на центральний пульт управління. Саме він передасть тривожний сигнал по провідній (інтернет) або бездротового (GSM) зв’язку.
Це мінімально необхідний набір технічних засобів для забезпечення безпеки закритих і непрацюючих приміщень. Якщо цього вимагає рівень безпеки, ми додатково встановимо всередині приміщення датчики руху і відеокамери з інфрачервоною підсвіткою.
Цілодобово працюють торгові точки ми оснащуємо однією або декількома тривожними кнопками. Тривожна кнопка – це самий бюджетний, але, тим не менш, один з найнадійніших способів охорони магазинів і супермаркетів. При її натисканні наша тривожна група прибуває на місце спрацювання протягом 5-10 хвилин.
Установка охоронної сигналізації – це разове, відносно недороге вкладення в безпеку вашого будинку, офісу чи магазину. Причому, її вартість ви можете регулювати як в більшу, так і в меншу сторону. Правда, ми не радимо вам економити, оскільки це згубно відіб’ється на рівні безпеки приміщення.
Технічного обслуговування й модернізації охоронної сигналізації трапляється нечасто. У своїй діяльності ми використовуємо тільки якісні технічні засоби охорони, що володіють високим рівнем надійності і великим ресурсом безремонтної експлуатації. Ремонт або заміна датчика потрібно тільки в разі його пошкодження. Тому обслуговування пультової охорони також обійдеться для вас в дуже незначну суму.
Абонентська плата – це щомісячний платіж, який покриває вартість обслуговування централізованого поста охорони і мобільних чергових груп. Оскільки ми працюємо з великою кількістю клієнтів, наше охоронне агентство пропонує кращу на ринку абонентську плату.

На супровід вантажів охорона ціна визначається, перш за все, довгою маршруту слідування і задіяними силами. Відповідно, чим довше маршрут, по якому слід супроводжувати вантаж, чим більше сил і засобів необхідно задіяти для його збереження, тим вище виявиться ціна супроводу охорони вантажу.
Кількість коштів і сил, які необхідно залучити для забезпечення схоронності вантажу, визначається:
1. Характером вантажу.

Щоб взяти вантаж під охорону і оцінити вартість цієї послуги, необхідно знати його характер, що він із себе представляє. Виходячи з цієї інформації, ми визначимо потенційні способи того, як зловмисники спробують викрасти вантаж.
Для охорони фури, завантаженій дорогої побутової техніки, ми виділимо автомобіль охорони, який буде їхати за вантажним автотранспортом на всьому протязі його маршруту. Завдання супроводу запобігти озброєний грабіж автотранспортного засобу на дорозі або крадіжку вантажу в місці нічної стоянки. Для виконання цього завдання в автомобілі їдуть 2-3 охоронця. При необхідності для супроводу вантажу виділяється відразу два автомобілі супроводу.
Для охорони співробітника фірми з ним поїде охоронець супроводу, який буде виконувати функції особистого охоронця. При необхідності ми можемо виділити цілу групу прикриття.
2. Вартістю самого вантажу.

Організувати охорону перевезення з точки А в точку В дипломата з обробленими алмазами або шедевра образотворчого мистецтва буде на коштувати на кілька порядків дорожче, ніж вартість охорони залізничного складу з зерном.
У першому випадку необхідно скрупульозно виконати всі вимоги з охорони страхової фірми, інакше та не застрахує вантаж. У другому ж максимум, що буде потрібно, це організувати змінні пости з двох охоронців на станціях, де склад буде стояти кілька годин в нічні години.
Охорона вантажу при транспортуванні, ціна послуги будуть визначатися вартістю самого вантажу, його розмірами і дальністю маршруту, по якому він перевозиться.
Вартість перевезення небезпечних вантажів

Охорона небезпечних вантажів зажадає від охоронного агентства рішення додаткових задач:
Опрацювання всього маршруту руху з урахуванням безпеки як самого вантажу, так і навколишнього середовища.
Визначення точок ночівель автомобільного транспорту, що перевозить небезпечний вантаж і забезпечення заходів безпеки.
Інструктаж автомобільних патрулів, що будуть виконувати супровід по регіонах небезпечного вантажу, і проведення тренінгів з надання першої медичної допомоги, пожежогасіння і запобігання небезпечних ситуацій, що можуть виникнути в процесі руху колони.

Все це вкладається в вартість супроводу і охорони небезпечного вантажу.

Штат охоронного агентства «Ніка» укомплектований охоронцями, які пройшли ряд спеціалізованих курсів підготовки:
Захисне супровід особи, що охороняється – піше і на автомобілях;
Організація командної захисту – зв’язок, взаємодія і функції окремих членів команди;
Екстремальне керування автомобілем;
Виявлення та протидія спостереженню;
Пошук і виявлення прихованих пристроїв зчитування інформації і вибухових пристроїв;
Близький бій зі зброєю і без нього;
Надання першої невідкладної допомоги;
Психологічна підготовка – поведінка в екстремальних ситуаціях, ідентифікація в натовпі осіб, які несуть потенційну загрозу охоронюваному особі;
Правова підготовка.
лого без фона
Возникли вопросы?
(068) 950-20-20