Компанія "Ніка" - розумний баланс між вартістю і якістю послуг

Фізична охорона

НАЙМЕНУВАННЯ ПОСЛУГИЦІНА
Фізична охранастаціонарних об’єктів 
– цілодобовавід 30,00 (без ПДВ);
35,00 грн. (з ПДВ)
– 12 годинна40,00 (без ПДВ);
45,00 грн. (з ПДВ)
Физическая охрана объектов область, Украина (вахта)від 35,00 (без ПДВ);
від 40,00 грн. (з ПДВ)
Охорона масових заходіввід 40 грн/год
Супровід вантажів, документів, цінностейвід 50грн/год
Охорона з використанням дронівЗа домовленістю
Охорона з використанням автомобіляЗа домовленістю
НАЙМЕНУВАННЯ ПОСЛУГИЦІНА
Охоронець (на постійній основі)за домовленістю
Водій-охоронець (на постійній основі)за домовленістю

Технічна охорона

Найменування послугиЦіна
Монтаж і обслуговування кнопок тривожного виклику Залежно від вартості апаратури (від 1500 грн)
Монтаж і обслуговування сигналізації:
- охраної;
- пожежної;
Залежно від вартості апаратури (від 2000 грн)
Монтаж систем відеоспостереженняЗалежно від вартості апаратури (від 2000 грн)
Монтаж систем контролю доступомЗалежно від вартості апаратури (від 1500 грн)
Установка системи "Умный дом"Від 3000 грн.
Централізоване спостереження за станом тривожної сигналізаціїВід 200 грн/міс.
Охорона об'єктів за допомогою технічних засобівВід 200 грн/міс.

Вартість послуг охорони

Охоронне агентство «Ніка» пропонує кращу на українському ринку вартість охорони приватної власності. У своїй діяльності ми активно використовуємо і фізичну охорону, і різноманітні технічні засоби дистанційного контролю (відеоспостереження, датчики, автоматичні замки, засоби звукової і світлової сигналізації).

Як розраховується ціна охоронних послуг?

Розрахунок вартості охоронних послуг відбувається за наступною формулою: площа об’єкта х задіяні технічні засоби х рівень безпеки.
1. Площа об’єкта.
Чим більше площа об’єкту, що охороняється, тим більше коштів і сил необхідно залучити для його охорони. Це правило вірно практично для будь-якого об’єкта охорони.
Наприклад, автостоянку слід обнести парканом, поверх паркану прокласти колючу стрічку, встановити освітлювальні прилади, зупинити КПП автоматичними воротами або шлагбаумом. Чим більше площа автостоянки, тим більше її периметр, а значить, потрібно більшу кількість секцій паркану, щогл освітлення і довжини колючої стрічки.
2. Охорона об’єктів технічними засобами.
Технічні засоби охорони, з одного боку, збільшують, а з іншого, зменшують вартість послуг з охорони об’єктів. Як це відбувається? Кошторис на придбання і установку технічних засобів охорони може бути дуже велика. Наприклад, монтаж СКУД зажадає установку систем відеоспостереження, датчиків відкриття на вікна та двері, автоматичних замикаючих пристроїв, засобів зчитування та ідентифікації співробітників. Всі ці пристрої необхідно звести в загальну мережу, управління якої здійснюється з єдиного поста охорони.
Але в подальшому СКУД не тільки дозволить істотно скоротити витрати на службу безпеки, але і поліпшить контроль за діяльністю співробітників, підвищить облік їх фактичного робочого часу та ін.
Таким чином, вклавшись один раз в установку технічних засобів охорони, в подальших ви значно знизите витрати на охорону свого підприємства з одночасним розширенням можливостей служби безпеки.
Для приватних будинків, квартир і невеликих магазинів ми пропонуємо пультову охорону. Суть її полягає в тому, що об’єкт охорони ставиться на сигналізацію, з’єднану з централізованим постом охоронного агентства «Ніка». При спробі зловмисників проникнути в будинок, квартиру або магазин сигналізація спрацьовує і подає тривожний сигнал на централізований пост. Далі до місця спрацювання направляється найближча чергова група. Час її прибуття не перевищує 15 хвилин. Тарифи на технічну (пультову) охорону агентства «Ніка» є найвигіднішими на українському ринку.
3. Рівень безпекии.
Ціна послуг охорони визначається ще рівнем і вимогами безпеки. Вартість організації безпеки фінансової організації буде вище, ніж вартість організації безпеки торгової точки аналогічної площі.
Агентство «Ніка» володіє практичними досвідом і необхідними технічними засобами для забезпечення необхідного рівня безпеки банківських і фінансових організацій