СИСТЕМИ ОХОРОНИ ПЕРИМЕТРА

Охорона будь-якого об’єкта починається з оснащенням його периметра охоронними технічними засобами. У абсолютно будь-якого об’єкта є свій периметр. Це може бути класичний двометровий паркан, але частіше це зовнішні стіни окремого будинку або навіть коридор офісного центру або під’їзд багатоквартирного будинку.

Що являють собою технічні системи охорони периметра?

Абсолютно всі системи охорони периметра покликані вирішити одну з двох або відразу два завдання:
 1. Не допустити або серйозно утруднити проникнення на територію об’єкту, що охороняється сторонніх осіб.
 2. Передати тривожний сигнал на централізований пульт охорони або на черговий пост про проникнення через периметр зловмисників і або наближення до периметру сторонніх осіб.
Системи охорони периметра об’єкта поділяються на:
 • Механічні - колючий дріт типу егоза, інші кошти, що перешкоджають проходу сторонніх осіб, а також системи освітлення;
 • Механічно-електричні - автоматичні ворота, шлагбауми, хвіртки та ін .;
 • Електронні - різні датчики, системи і відеокамери.
Технічна охорона може бути також:
 • Автономної - в разі проникнення за периметр така система подає тривогу звуковим і світловим оповіщенням;
 • Централізованої - сигнал тривоги подається на центральний пост охорони, розташований на території підприємств;
 • Дистанційний - сигнал тривоги подається на віддалений пульт охорони.
Системи охорони периметра ділянки, що окремо стоять, автостоянок тощо додатково посилюються сторожовими собаками. Це дозволяє відмовитися від установки і обслуговування дорогих електронних пристроїв контролю периметра.

Дізнайтеся більше детальну інформацію або отримаєте консультацію про системи охорони переметра

Основні види систем охорона периметра

Охорона периметра і, відповідно, ціна визначається наступними факторами:
 • Площею об'єкту, що охороняється;
 • Характером і якістю самого периметра - повністю чи він перекритий парканом, стан останнього, чи є слабкі місця в огорожі і т.п .;
 • Кількістю пропускних пунктів і їх характер - тільки для людей, тільки для автотранспорту, змішані - і для людей, і для автотранспорту;
 • Наявність додаткових вимог і умов - контроль часу приходу і відходу співробітників з підприємства, вантажні ваги і інші технічні прилади, якими оснащуються автомобільні КПП;
 • Рівень безпеки. І у колгоспного саду, і у секретної військової бази є охоронювані периметри, але рівні безпеки у цих об'єктів, а значить, і технічне оснащеність охорони периметрів різна.
Періментральная охорона агентством «Ніка» визначається на основі аналізу всіх вище перерахованих факторів. Але в більшості випадків ми застосовуємо такі технічні системи охорони периметра:
1.Відеокамери спостереження.
Залежно від місця розташування готельного комплексу зображення з відеокамер передається або на централізований пульт охорони агентства «Ніка» (якщо готель знаходиться в великому місті), або на технічний пост охорони, розміщений безпосередньо в самому готелі. Якщо готель зовсім невеликий, тоді зображення з відеокамерами виводяться на пост портьє.
_fibaro_motion_sensor_fgms-0011
2. Датчики руху.
Датчики охорона периметра дозволяють заощадити істотну суму на кількість залучених охоронців. Адже вони просигналізує вдень і вночі, в будь-яку погоду про перетин периметра сторонніми. І вже за їх сигналу до місця проникнення висунеться чергова група.
У своїй діяльності ми використовуємо різні датчики, але для периметра найкраще встановлювати т.зв. фотодатчики. Вони найкраще підходять саме для охорони периметра. Їх принцип дії заснований на безперервності інфрачервоного променя. При перетині периметра зловмисники припиняють непомітний для ока інфрачервоний промінь, і датчики негайно б’ють на сполох.
При необхідності ми можемо встановити і інші датчики:
 • сейсмічні - реагують на коливання грунту;
 • інфрачервоні - реагують на тепло тіла;
 • радіопроменеві і радіохвильові - реагують на переривання пучків радіохвиль.
Періментральная охорона агентством «Ніка» визначається на основі аналізу всіх вище перерахованих факторів. Але в більшості випадків ми застосовуємо такі технічні системи охорони периметра:
3. Вібраційні і електрошокові системи.
Ці технічні системи встановлюються на об’єкти з підвищеним або високим рівнем безпеки. Для їх установки територія повинна бути заново огороджена металевим парканом, в який і будуть вмонтовані зазначені системи.
Замовити установку охорони периметра ви можете в наших офісах, розташованих в м Київ, Черкаси та Харків. Наша вартість є однією з найвигідніших в Україні.

ЗАМОВИТИ СИСТЕМУ ОХОРОНИ ПЕРЕМЕТРА

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ