Система контролю управління доступом (СКУД)

Система контролю управління доступом являє собою набір пристроїв і програмних продуктів, які обмежують доступ співробітників підприємства і його відвідувачів в певні зони і приміщення.
Ще одне призначення СКУД – контролювати і реєструвати переміщення співробітників підприємства. Найпростіший і очевидний варіант – реєстрація прибуття та вибуття з роботи співробітників. Це найпростіший обліку переробки персоналу, благо програмні продукти СКУД легко поєднуються з бухгалтерськими програмами.

СКУД - основні елементи та їх можливості

Охоронне агентство «Ніка» розробляє системи контролю доступом будь-якої складності з подальшим монтажем безпосередньо на вашій території.
Система СКУД включає в себе наступні елементи:

1. Перегороджуючі пристрої.

Це основа побудови будь-якої охоронної системи. Перегороджуючі пристрої встановлюються в дверях і в проходах. Так, двері оснащуються електромеханічними і електромагнітними замками. У проходах зазвичай встановлюються автоматичні турнікети, а в проїздах – автоматичні ворота і шлагбауми.
2. Ідентифікатори.
Базовий елемент системи контролю віддаленого доступу. Виготовляються в формі брелоків, пластикових карток, радіодетекторов і т.п. В якості ідентифікатора може виступати цифрова панель, на якій необхідно ввести код доступу.
Для об’єктів з високим рівнем безпеки ідентифікатори виготовляються у формі RFID-міток, персональна інформація з яких зберігається в зашифрованому вигляді на віддалених серверах або в «хмарі».
3. Зчитувачі.
Взаємодіють з ідентифікаторами, отримують від них персональну інформацію і передають її на контролер.
4. Контролер
Всі технічні системи контролю управління доступом передають і отримують інформацію з центрального контролера. Останні бувають мережевими і автономними. Перші замикають на собі всю інформаційну мережу СКУД, включаючи всі програмні продукти.
Автономні контролери замикають на собі перегороджуючі пристрої, ідентифікатори і програмні продукти окремої зони або приміщення. Автономні контролери не під’єднані ні до центрального пристрою, ні до зовнішньої мережі. Це підвищує стійкість системи до злому і до хакерських атак.
5. Програмна оборочка
Під цим терміном розуміється весь набір програм, які дозволяють налаштовувати роботу СКУД, фіксувати час і особистості співробітників компанії, які перетинають пости охорони або проходять в особливо охоронювані зони.

Монтаж і обслуговування СКУД

Нашими фахівцями здійснюється установка СКУД на об’єктах будь-якого типу – промислові та комерційні підприємства, офісні центри, фінансові установи тощо.
Ми розробимо оптимальну СКУД і для великого промислового підприємства, і для офісу невеликої компанії. На початку ми розробимо проект, в якому будуть враховані всі особливості ведення бізнесу або технологічні особливості виконання виробничих процесів.
Потім ми виконаємо монтаж системи контролю віддаленого доступу «під ключ». Вам необхідно лише затвердити кошторис майбутніх робіт. У ній буде детально розписано, що слід купити, час виконання монтажних робіт, а також крайній термін введення системи в роботу.
Потрібна система контролю управління доступом? Дізнайтеся більше детальну інформацію або отримаєте консультацію
На об’єкт ми встановимо на всі проходи і двері зчитувачі і обмежувачі, видамо співробітникам необхідну кількість ідентифікаторів, всі пристрої СКУД заведемо в єдину мережу і подсоединим до центрального контролера, а на нього устновім програмне забезпечення.
Надалі ми будемо змінювати конфігурацію СКУД, настройку її роботи і модернізувати її можливості.
Замовити розробку СКУД для вашого підприємства ви можете, відвідавши наші офіси, розташовані в м Київ, Черкаси та Харків.

ЗАМОВИТИ СИСТЕМУ КОНТРОЛЮ УПРАВЛІННЯ ДОСТУПОМ

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

    лого без фона
    Возникли вопросы?
    (068) 950-20-20