Бездротова сигналізація Ajax

Бездротова сигналізація Ajax – це сучасне, надійне і зручне пристрій. Воно повністю відповідає всім вимогам безпеки, що пред’являються до бездротових сигналізацій побутового рівня.
Сигналізація встановлюється в приватні будинки, заміські котеджі і багатоквартирні будинки. Вона володіє всім необхідним, щоб забезпечувати надійну безпеку вашого житла. Система безпеки для будинку Аякс об’єднує в собі і традиційний устрій безпеки, і протипожежну сигналізацію.

Комплектація бездротової сигналізації Ajax

Комплект обладнання Ajax включає в себе:
  • Комплект бездротових датчиків розбиття вікон. Їх кількість можна збільшити за кількістю віконних прорізів в будинку, що буде актуальним для заміського котеджу. Датчики однаково легко монтуються і на звичайні вікна, і на панорамні, і на балконні;
  • Датчики задимлення реагують як звичайна протипожежна сигналізація. У разі підвищення рівня диму в повітрі вище гранично допустимої норми вони подадуть сигнал на центральний пульт охоронного агентства «Ніка» про можливий спалах в будинку;
  • Датчики підтоплення встановлюються в місцях потенційного прориву водопровідних і каналізаційних труб. Принцип дії датчиків заснований на властивості електропровідності води. Коли вода заллє датчики, між їх контактами з'явиться електричний струм, і датчики подадуть сигнал тривоги. Датчики підтоплення будуть актуальні і для заміських котеджів, і, особливо, для квартир багатоквартирних будинків;
  • Датчики руху. Вони встановлюються всередині приміщень. У датчиків є вбудований захист на рухи тварин. Вони не стануть піднімати тривогу, якщо по дому буде ходити навіть дуже велика собака;
  • Сирена. Вона включається одночасно з подачею тривожного сигналу на центральний пульт охоронного агентства «Ніка»;
  • Бездротова клавіатура. З її допомогою задається індивідуальний режим роботи систем сигналізації Аякс.
Втім, якщо ви доручіть встановити цю систему безпеки будинку саме в нашому охоронному агентстві, то обслуговування і установка Ajax – це вже наша турбота. Ми зробимо її встановлення та налаштування індивідуальної роботи в залежності від особливостей і конфігурації вашого житла.
Потрібна охоронна сигналізація AJAX?
Дізнайтеся більше детальну інформацію або отримаєте консультацію

Переваги сигналізації Аякс

Аякс – це GSM сигналізація. У неї крім основного каналу зв’язку через інтернет-мережу вашого провайдера і є ще й резервний. У разі збоїв на інтернет-лінії сигналізація передасть сигнал тривоги по бездротовому зв’язку мобільних операторів. Вона сама і її периферійні пристрої оснащені вбудованими акумуляторними батареями. Тому сигналізація Аякс збереже працездатність, навіть якщо зловмисники відключать електроживлення в будинку. Максимальний захист будинку збережеться навіть при відключеному електриці і пошкодженої інтернет-зв’язку. Якщо зловмисники спробують заглушити задіяну радіочастоту, система перейде на резервну.
Якщо ви вирішите купити Аякс, ми радимо Вам також завантажити на свій смартфон безкоштовний додаток Ajax Security System. З його допомогою можна:
  • Дистанційно перевіряти працездатність датчиків;
  • Ставити і знімати приміщення з охорони;
  • Отримувати повідомлення про спрацювання системи і про її поточний статус.
Замовити установку сигналізації Аякс ви можете, зателефонувавши за контактними номерами телефонів або відвідавши наші офіси, розташовані в м Черкаси, Київ і Харків. Наші вартість замовлення і ціна установки бездротової сигналізації Аякс є однією з найвигідніших в Україні.

ЗАМОВИТИ КОМПЛЕКТ бездротової сигналізації АЯКС

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ