Бездротова сигналізація Ajax

Бездротова сигналізація Ajax – це сучасне, надійне і зручне пристрій. Воно повністю відповідає всім вимогам безпеки, що пред’являються до бездротових сигналізацій побутового рівня.
Сигналізація встановлюється в приватні будинки, заміські котеджі і багатоквартирні будинки. Вона володіє всім необхідним, щоб забезпечувати надійну безпеку вашого житла. Система безпеки для будинку Аякс об’єднує в собі і традиційний устрій безпеки, і протипожежну сигналізацію.

Комплектація бездротової сигналізації Ajax

Комплект обладнання Ajax включає в себе:
Втім, якщо ви доручіть встановити цю систему безпеки будинку саме в нашому охоронному агентстві, то обслуговування і установка Ajax – це вже наша турбота. Ми зробимо її встановлення та налаштування індивідуальної роботи в залежності від особливостей і конфігурації вашого житла.
Потрібна охоронна сигналізація AJAX?
Дізнайтеся більше детальну інформацію або отримаєте консультацію

Переваги сигналізації Аякс

Аякс – це GSM сигналізація. У неї крім основного каналу зв’язку через інтернет-мережу вашого провайдера і є ще й резервний. У разі збоїв на інтернет-лінії сигналізація передасть сигнал тривоги по бездротовому зв’язку мобільних операторів. Вона сама і її периферійні пристрої оснащені вбудованими акумуляторними батареями. Тому сигналізація Аякс збереже працездатність, навіть якщо зловмисники відключать електроживлення в будинку. Максимальний захист будинку збережеться навіть при відключеному електриці і пошкодженої інтернет-зв’язку. Якщо зловмисники спробують заглушити задіяну радіочастоту, система перейде на резервну.
Якщо ви вирішите купити Аякс, ми радимо Вам також завантажити на свій смартфон безкоштовний додаток Ajax Security System. З його допомогою можна:
Замовити установку сигналізації Аякс ви можете, зателефонувавши за контактними номерами телефонів або відвідавши наші офіси, розташовані в м Черкаси, Київ і Харків. Наші вартість замовлення і ціна установки бездротової сигналізації Аякс є однією з найвигідніших в Україні.

ЗАМОВИТИ КОМПЛЕКТ бездротової сигналізації АЯКС

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

    лого без фона
    Возникли вопросы?
    (068) 950-20-20