ПУЛЬТОВА ОХОРОНА

Пультова охорона дозволяє дистанційно контролювати недоторканність приміщень (житлових будинків, квартир, офісів, магазинів та ін.) І збереження матеріальних цінностей, що знаходяться в сейфах або інших місцях зберігання.
Для цих цілей об’єкти, що охороняються оснащуються різними технічними засобами охорони (датчики відкриття, розбиття, руху, відеокамери, запірні механізми та ін.), Які дистанційно підключені до пульта охорони. Для дистанційного підключення використовується різні засоби зв’язку як провідні, так і бездротові.

Як працює пультова охорона?

Пультова охорона квартир, офісів та інших об’єктів грунтується на трьох китах:
При спрацюванні будь-якого технічного засобу охорони тривожний сигнал надходить на центральний пульт.
Чергові співробітники охоронного агентства «Ніка» приймають його і ідентифікують характер тривоги – розбиття вікна, розтин запірного замку, поява задимлення тощо. Якщо об’єкт, що охороняється оснащений відеокамерами спостереження, то співробітники дистанційного до них підключаються. Це необхідно для точного розуміння того, що відбувається на об’єкті, що охороняється – кількість злочинців, наявність у них зброї, де вони знаходяться в даний момент і чим займаються.
Відразу ж після надходження тривожного сигналу співробітники охоронного агентства «Ніка» піднімають по тривозі найближчий мобільний патруль. Останній чергує в легковому автомобілі, оснащеному проблисковими маячками. Наші мобільні патрулі рівномірно розподілені по всьому місту, а тому час їх прибуття не перевищує 10-15 хвилин.
услуги охраны
По прибуттю мобільного патруля до місця спрацювання охоронці виконують затримання злочинців. Для цього наші охоронці озброєні вогнепальною зброєю. Якщо виникне необхідність, то охоронці викличуть наряд поліції.

Скільки коштує пультова охорона?

Вартість пультової охорони буде визначатися наступними факторами:

1. Вид об’єкту.

Послуги пультової охорони розрізняються для:
Вартість буде залежати від розмірів приміщень, від кількості і різноманітності установлених технічних засобів. Пультова охорона об’єктів для цих категорій відрізняється від меншого до більшого.
2. Технічне оснащення.
Бюджетний варіант пультової охорони – це тривожна кнопка. У разі виникнення нештатної ситуації вона натискається, і сигнал тривоги передається на централізований пульт охоронного агентства «Ніка». А далі ми працюємо за відпрацьованим до автоматизму алгоритму.
Однак у тривожної кнопки є один істотний недолік. Щоб сигнал тривоги спрацював, її слід натиснути. А це далеко не завжди можна зробити, особливо, якщо відбувається збройне пограбування. Тому ми настійно радимо дублювати роботу тривожної кнопки додатковими засобами охорони.

Замовте пультову охорону зараз!
Дізнайтеся більше детальну інформацію або отримаєте консультацію

3. Час надання послуги.

Надання послуг пультової охорони здійснюється в двох основних режимах:
Перший варіант оптимальний для охорони офісів, магазинів, торгових центрів, громадських, муніципальних та інших організацій. Після завершення роботи співробітники закривають приміщення і активують сигналізацію. Далі об’єкт автоматично ставиться під охорону на централізований пульт охоронного агентства «Ніка».
Пультова охорона будинку, банківських і фінансових організацій, ювелірних магазинів повинна виконуватися в режиму 24/7. Це забезпечить максимальний рівень безпеки об’єкта.

Вигоди співпраці з охоронним агентством «Ніка»

Система пультової охорони від охоронного агентства «Ніка» – це найкраща гарантія безпеки вашого будинку, магазину або офісу. У своїй діяльності ми застосовуємо тільки останні досягнення техніки, які гарантують надійний зв’язок між об’єктом, що охороняється і централізованим пультом.
Замовити пультової охорону ви можете в наших офісах, розташованих в м Київ, Черкаси та Харків. Наша ціна є однією з найбільш вигідних на українському ринку.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ ПУЛЬТОВОЇ ОХОРОНИ

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

    лого без фона
    Возникли вопросы?
    (068) 950-20-20