Ми маємо висококласних фахівців з підбору, та встановлення охоронної та пожежної сигналізації для будинку, дачі, офісу, складу, гаража та ін приміщень.
Замовивши послуги фізичної охорони вашого заводу, підприємства, бази, складу, території, магазину, торгового центру, будівельного майданчика, ЖК, банку, ломбарду, ви будете в спокої за свій бізнес!
На підприємстві будь-якого типу ми маємо можливість підібрати і зробити монтаж системи відеоспостереження, контролю доступу в найкоротший термін з високою відповідальністю і з гарантією на роботу і матеріали!
У нас в компанії ви можете замовити послугу супроводу вантажів і матеріальних цінностей на автомобілі компанії, з використанням зброї, замовити особисту охорону для ваших рідних і близьких!
На промислових підприємствах, таких як птахофабрики, м’ясокомбінати, сирзаводи, хлібзаводи, молокозаводи, елеватори, с / г підприємства будь-яких розмірів ми можемо організувати підбір та монтаж системи охорони периметра.
Агрокомпаній для збереження врожаю і під час посівної маємо можливість надати патрульні групи на автомобілях нашої фірми.