ПОСЛУГИ АНТИРЕЙДЕРСТВА

Рейдерство – недружнє, із застосуванням силової підтримки поглинання юридичної особи або відчуження його майна. Юристи поділяють рейдерство на «біле», «сіре» і «чорне».

«Біле» рейдерство найчастіше зводиться до корпоративного шантажу, коли міноритарні акціонери частково або повністю паралізують тривалість акціонерного товариства.

«Сіре» рейдерство засноване на силовому захопленні юридичної особи або окремого його майнового комплексу з порушенням цивільно-процесуальних норм. Найчастіше, приводом для захоплення стає неправомірне судове рішення по фіктивному приводу, прийняте за відсутності відповідача.

«Чорне» рейдерство – це захоплення підприємств з порушенням статей Кримінального Кодексу. Під загрозою застосування насильницьких дій від власника вимагають переписати підприємство на треті особи.

Захист від «білого» рейдерства надають корпоративні юристи. Охоронне агентство «Ніка» надає послуги антирейдерської захисту від захоплення підприємства за «сірими» і «чорними» схемами.

Антирейдерські послуги від охоронного агентства «Ніка»

Тактика рейдерського захоплення підприємства полягає в силовому проникненні на його територію рейдерів з метою заволодіння правовстановлюючими документами:

 • Мокрою печаткою;
 • Оригіналом статуту або установчого договору;
 • Свідоцтвом про держреєстрацію;
 • Свідченнями про реєстрацію в органах статистики та податкової інспекції;
 • Випискою з ЕГРЮЛ;
 • Ліцензіями і т.п.

Антирейдерський захист від компанії «Ніка» будується за двома напрямками:

 1. Безпосередньо фізична охорона об’єкта.

Охоронці «Ніка» усіма законними способами будуть перешкоджати проникненню на територію підприємства рейдерів. Про рейдерський напад старший варти негайно повідомляє на центральний пост охорони агентства «Ніка» і в поліцію. До нього негайно висувається підмога. Це можуть бути мобільні патрулі, які працюють по місту, або відпочивальниця зміна. Останнє характерно для охорони об’єктів, розташованих в невеликих містечках і райцентрах, де ми організовуємо службу вахтовим методом.

До прибуття резерву або поліції караул робить все можливе для недопущення проникнення на територію підприємства рейдерів. А при їх значній чисельній перевазі – блокує доступ до керівництва підприємства, до бухгалтерії і до правовстановлюючих документів.

Як показує практика, якщо рейдерам не вдалося протягом 30 хвилин заволодіти документами підприємства, то їх акція приречена на невдачу.

2. Юридична підтримка.

Допомога юристів «антирейдерів» від агентства «Ніка» полягає у визнанні незаконним винесеного судового рішення чи іншого документа, на підставі якого оскаржується законність володіння підприємства.

3. Запобігання потенційної загрози.

Рейдерському захопленню завжди передує етап підготовки операції. Рейдерам необхідно оцінити активи підприємства, його прибутковість і ліквідність. Охоронне агентство «Ніка» виконує комплекс заходів щодо запобігання комерційного та промислового шпигунства, щодо збереження конфіденційної інформації та даних, які містять комерційну таємницю.

Якщо рейдери на етапі збору інформації виявлять якісно побудовану систему безпеки, то вони, з великою часткою ймовірності, відмовляться від своїх намірів.

4. Охорона від рейдерського захоплення по чорними схемам.

Якщо власник підприємства побоюється за власне життя і здоров’я або за життя і здоров’я рідних і близьких, то ми готові надати йому послуги приватного охоронця. Це захистить його від «чорних» рейдерів, які під загрозою або з застосуванням насильства змусять його переписати підприємства на третіх осіб або відписати на них акції, якими бізнесмен володіє.

Як показує наша практика, навіть один охоронець здатний запобігти викраденню бізнесмена і відбирання його власності.

Якщо ви хочете замовити послуги антирейдерського захисту, то найкраще це зробити, зателефонувавши нам за контактними номерами телефону або відвідавши наші офіси в м. Київ, Харків і Черкаси. Наші ціни – кращі на українському ринку, а територія роботи охоронного агентства «Ніка» – це вся Україна.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ АНТИРЕЙДЕРСТВА

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

  лого без фона
  Возникли вопросы?
  (068) 950-20-20