ПАТРУЛЬНІ ГРУПИ ДЛЯ МОНІТОРИНГУ ЗБОРУ ВРОЖАЮ

Часто переміщення зібраного врожаю виконується в кілька етапів. Так, зібране зерно тимчасово розміщується на польових токах, де воно сушиться, очищається від різних домішок, і вже тільки після цього перенаправляється на елеватори для тривалого зберігання.
Але чим більше етапів перевалки будь-якого товару, тим вище ймовірність злочинних посягань на нього. Зібраний урожай – не виняток у цьому правилі. Охоронним агентством «Ніка» пропонується забезпечення збереження збору врожаю на всіх етапах переміщення – від дозрівання на полях і до перевезення в елеватори.

Вимоги і норми з охорони врожаю на полях

Правила охорони полів вимагають комплексного підходу до збереження врожаю:
  1. Забезпечення збереження посівного матеріалу, добрив, отрутохімікатів, паливно-мастильних матеріалів. При необхідності перевезення матеріальних цінностей від місць зберігання до полів буде супроводжуватися мобільними патрульними групами.
  2. Патрулювання полів на період дозрівання врожаю.
  3. Забезпечення безпеки і збереження зібраного врожаю. Включає в себе контроль за дотриманням всіх технологічних процесів збору врожаю, супровід вантажного автотранспорту по всіх маршрутах його проходження, збереження врожаю на пунктах його тимчасового зберігання.
Додатково ми беремо на себе контроль за дотриманням працівниками сільськогосподарського підприємства вимог протипожежної та техніки безпеки.

Особливості охорони полів

Нами охорона врожаю на полях здійснюється мобільними групами на автомобілях підвищеної прохідності. Останні здатні ефективно пересуватися по путівцях, розмитими сильними дощами.
Автомобілі додатково оснащені сильними прожекторами і потужними стаціонарними радіостанціями. За допомогою прожекторів виконується огляд полів в нічний час, а стаціонарні радіостанції забезпечують стійкий зв’язок між усіма патрульними групами.
Кожна патрульна група отримує свій маршрут руху. Кількість патрульних груп і число охоронців в групі визначається площею засіяних полів, садів, теплиць і т.п., а також загальної криміногенної ситуації в районі. Охоронна компанія «Ніка» готова в будь-який момент збільшити число патрульних груп.

Переваги співпраці з охоронним агентством «Ніка»

Ми завжди надаємо комплексні послуги охорони, що включають в себе застосування різноманітних технічних засобів. Так, наприклад, ми використовуємо для огляду полів квадрокоптера, оснащені камерами високого дозволу. Їх застосування дозволяє скоротити протяжність маршрутів патрулів в денний час.
Замовити охоронні послуги ви можете в наших офісах, розташованих в м Київ, Харків та Черкаси. Територія нашої роботи – це вся Україна, а наша ціна – найкраща на ринку.
Поле під охороною агентства «Ніка» – це найкраща гарантія збереження врожаю!

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ ОХОРОНИ ВРОЖАЮ

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

    лого без фона
    Возникли вопросы?
    (068) 950-20-20