ПОСЛУГИ ОСОБИСТОЇ ОХОРОНИ

Охоронне агентство «Ніка» пропонує послуги особистої охорони. Її головним завданням є забезпечення безпеки конкретної фізичної особи.

Функції і завдання, які виконує особиста охорона

Охорона особиста від агентства «Ніка» – це повний комплекс заходів щодо забезпечення безпеки клієнта на маршрутах руху, всередині приміщень (у власному будинку і на робочому місці) і в місцях великого скупчення людей.
Ваша особиста охорона від агентства «Ніка»:

Вимоги до особистої охорони

Послуги особистої охорони дуже затребувані в світі. Великі бізнесмени, відомі публічні особи охоче наймають охоронців. Тому до особистої охорони вироблені конкретні стандартизовані вимоги:
1. Вогнева підготовка
Професійний охоронець зобов’язаний перед атестаційною комісією виконати три вправи:
Крім того, охоронець зобов’язаний знати вимоги по техніці безпеки поводження зі зброєю та основні прийоми вогневого придушення.
telohranitel
ohrana-lichnaja
2. Фізпідготовка
Зазвичай кандидат в охоронці здає два тести: човниковий біг і комплекс фізичних вправ (віджимання, підтягування, стрибки, хитання м’язів черевного преса). Причому, охоронець-чоловік і охоронець-жінка виконують однакову кількість віджимань, підтягувань і ін.
3. Рукопашний бій
Під час атестаційного іспиту кандидату необхідно здати 10 квитків, в кожному з яких є 5 практичних завдань.
4.Психологічна підготовка.
Кандидат перед атестаційною комісією демонструє свої дії в конкретних ситуаціях. Останні можуть запропоновані з реальної практики охоронців або ж бути повністю вигаданими.
Комісія оцінює у кандидата:
5. Технічна підготовка.
Оцінюється наскільки охоронець-водій володіє навичками водіння, в т.ч., і екстремального.
6. Теоретична підготовка.
Оцінюються знання законодавства, яким регулюється послуги охоронця.
Всі охоронці охоронного агентства «Ніка» на відмінно склали атестаційні іспити. Вони чудово володіють всіма практичними навичками і психологічно готові застосувати їх на практиці для захисту життя і здоров’я особи, що охороняється.

Потрібна особиста охорона?
Дізнайтеся більше детальну інформацію або отримаєте консультацію

Особиста охорона - можливі варіанти

1. Водій-охоронець.
Універсальний варіант, який підійде і бізнесменові, і відомому публічній особі. Його ви можете замовити в охоронному агентстві «Ніка».
Ви можете найняти стороннього водія-охоронця. Однак у такого вибору є істотний недолік. Один-єдиний чоловік буде працювати практично без вихідних. Такий жорсткий графік швидко вимордує водія, його увагу і реакція значно знизяться, і функції особистого охоронця він не зможе виконувати ефективно.
Ми ж будемо позмінно міняти водіїв-охоронців, щоб вони могли повноцінно відпочивати.

2. Мікрогрупа охоронців.

Ціна такої послуги буде залежати від кількість охоронців в групі. Але цей варіант забезпечує максимальний рівень безпеки.
3. Охоронець для дітей.
Зазвичай для охорони дітей наймають жінок-охоронців. Вони швидше і краще знаходять контакт з дитиною. Крім того, жінка з дитиною менше привертає до себе увагу, ніж чоловік в строгому костюмі. При цьому кваліфікація жінок-охоронців охоронного агентства «Ніка» ні в чому не поступається кваліфікації своїх колег-чоловіків.
Якщо вам потрібно особиста охорона, тоді обов’язково звертайтеся в охоронне агентство «Ніка». Наша вартість послуг охоронця повністю відповідає їх професіоналізму.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ ОСОБИСТОЇ ОХОРОНИ

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

    лого без фона
    Возникли вопросы?
    (068) 950-20-20