ОХОРОНА І СУПРОВІД ВАНТАЖІВ

Промисел на дорогах і річках – найдавніша забава лихих людей. Їх ватаги грабували торгові каравани в усіх часах і у всіх країнах. Тому часто купці обзаводилися охороною, яка по вишколі, злагодженості в бою і оснащення зброєю перевершувала навіть княжої дружини.
Але і сьогодні в наш освічений вік переміщення вантажу з точки А в точку В є найбільш тонким моментом з точки зору безпеки. Якщо вантаж, що перевозиться має велику цінність злочинці можуть піти навіть на збройний грабіж, аби заволодіти ним. Тим більше що віддаленість постів поліції від місця події дає значний часовий лаг для вилучення матеріальний цінностей і приховування з місця злочину.
Саме тому охорона вантажів є головною запорукою їхньої безпеки й схоронності. І охоронним агентством «Ніка» надається послуга супроводу вантажів по всій території України.

Охорона цінних вантажів - правила і вимоги

У 2013 році Уряд України розробив і затвердив правила охорони вантажів при перевезення їх автомобільним транспортом:
  1. Супровід вантажів, що мають велику цінність чи небезпека, має здійснюватися разом з автомобілями оперативного реагування. Їх кількість визначається цінністю вантажу, що перевозиться і оперативною обстановкою.
  2. Перевезення грошових коштів, банківських металів, дорогоцінного каміння здійснюється тільки у вантажних автомобілях II класу захисту відповідно до вимог ДСТУ 3975-2000 «Захист панцеровій спеціалізованіх автомобілів».
  3. Дистанційне супровід вантажів за допомогою різних засобів технічного контролю (радіозв’язок, GPS-трекінг та ін.).
услуги охраны
Охорона і супровід вантажів від охоронного агентства «Ніка» повністю відповідає всім вище перерахованим правилам. Більш того, для забезпечення гарантії безпеки ми додатково:
Ми транспортуємо цінний вантаж «від складу до складу».

Необхідна охорона вантажу?
Дізнайтеся більше детальну інформацію або отримаєте консультацію

Додаткові послуги

Наші послуги охорони включають в себе і ряд додаткових послуг:
  1. Охорона залізничних перевезень.
Як правило, охорона перевезень вантажів залізничним транспортом виникає в тому випадку, якщо вагони на шляху прямування кілька разів будуть на сортувальних станціях перецепляться від одного складу до іншого.
Чим довше буде знаходитися вагон на сортувальній станції, тим вище ймовірність того, що нечисті на руку залізничники або взагалі сторонні люди спробують розкрити пломбування і викрасти з вагона частина вантажу.
В цьому випадку ми готові на період стоянок вагонів організувати навколо них мобільні пости охорони.

2. Охорона залізничних перевезень.

Фактично, це різновид особистої охорони. Ми надамо для співробітника вашої компанії персонального охоронця на період відрядження або поїздки з одного міста в інший. Це послуга буде затребувана, якщо співробітник перевозить важливі документи або є носієм конфіденційної організації.

3. Перевезення співробітниками охоронного агентства компактних цінних вантажів.

Ви можете довірити перевезення компактних цінних вантажів нашим співробітникам. В цьому випадку наша організація охорони вантажів буде повністю відповідати всім існуючим правилам і вимогам.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ З ОХОРОНИ ВАНТАЖУ ТА ЦІННОСТЕЙ

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

    лого без фона
    Возникли вопросы?
    (068) 950-20-20