ОХОРОНА СКЛАДУ

Охоронне агентство «Ніка» пропонує послуги з охорони складів і логістично-складських комплексів

Чому склад треба обов'язково охороняти?

Будь склад є максимальна концентрація матеріальних цінностей на одиницю площі, що вже саме по собі викликає пильний інтерес нечистих на руку громадян. Ситуація погіршується тим, що це не герметично закрита капсула, яка розкривається тільки по великих святах.
Ні, сучасні складські комплекси – це дуже велика територія з великою кількістю персоналу і сторонніх людей, а також з динамічним переміщенням товарних позицій.
Без надійного контролю за переміщенням людей та товарів будь-який власник складу приречений на розорення, тому що розміри злодійства досягнутий буквально циклопічних розмірів.

Що включає в себе охорона складських приміщень?

Охорона складських приміщень включає в себе:
  1. Безпека периметра
Найпростіший і надійний спосіб забезпечити безпеку периметра – це встановити на паркан з регулярною частотою датчики руху і відеокамери з інфрачервоною підсвіткою.
По-перше, це разове вкладення, по-друге, відеоспостереження – це надійний, але більш дешевий спосіб організації охорони складу, ніж постійне фізичне присутність на території охоронців.

2. Патрулювання території.

Наявність технічних засобів охорони не скасовує фізичне патрулювання території. Правильна організація охорони складу – це завжди контроль і перестраховка.
Тому фізична охорона складів має бути присутня обов’язково. Жодна камера зовнішнього відеоспостереження не зможе зафіксувати протиправну дію, якщо його здійснює власний персонал складу.

3.Облік і контроль переміщення товарних цінностей

Здійснюється на контрольно-пропускних пунктах шляхом:
Для виконання зазначених завдань контрольно-пропускні пункти оснащуються необхідними технічними засобами (доглядові дзеркала, вантажні ваги, металодетектори і ін.), А караул КПП комплектується охоронцями обох статей. Це необхідно для виконання особистого огляду як чоловіків, так і жінок.
ohrana-skladov-nika-2
4. Охорона приміщень.
Охоронці зобов’язані по завершенню робочого дня взяти під охорону приміщення, що знаходяться на території складського комплексу – склади, ангари, автобокси, адміністративні будівлі, площадки зберігання ПММ і т.п.
Постановка під охорону здійснюється наступним чином:
Можливі й інші дії охоронця. Вони визначаються типом конкретного об’єкта (взяття під охорону адміністративної будівлі відрізняється від передачі службі охорони майданчика зберігання ПММ). Всі дії охоронців при взятті під охорону об’єктів прописується в їх посадової інструкції.
Потрібна охорона складських приміщень? Дізнайтеся більше детальну інформацію або отримаєте консультацію
5. Охорона складів технічними засобами.
Під технічними засобами розуміється:
У разі виявлення загоряння охоронці зобов’язані вжити всіх необхідних заходів з гасіння вогнища загоряння до прибуття пожежного караулу.
6. Додаткові послуги.
Охоронне агентство «Ніка» надає ряд додаткових послуг:

Що визначає вартість охорони складських приміщень?

Вартість охорони складських приміщень визначається:
Наша ціна на охоронні послуги є однією з найбільш вигідних на українському ринку. Замовити охорону складських комплексів ви можете, зателефонувавши нам за контактними номерами телефонів або відвідавши наші офіси в г. Киев, Харьков і Черкаси.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ З ОХОРОНИ СКЛАДСЬКИХ ПРИМІЩЕНЬ

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

    лого без фона
    Возникли вопросы?
    (068) 950-20-20