Охорона ресторанів і кафе

Ресторани, кафе і нічні клуби з точки зору охоронних агентств мають особливу специфіку, яка не зустрічається ні на яких інших об’єктах охорони. У ресторани, кафе і нічні клуби люди приходять відпочити і розслабитися, в т.ч., і допомогою алкогольних напоїв.
В результаті багато відвідувачів до кінця вечора виявляються в стані сильного алкогольного сп’яніння, а тому їхня поведінка стає неадекватною, а нерідко і асоціальною
Словесні перепалки можуть легко перетворитися повноцінну бійку з биттям посуду, вікон, дзеркал і нанесенням тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості. Все це має запобігати охорона ресторану.

Специфіка охорони ресторанів і кафе

Ресторани і кафе можуть відрізнятися кухнею, дизайном оформлення, способом подачі страв, місцем розташування та безліччю інших нюансів. Але всіх об’єднує один факт. Люди в ресторани і кафе приходять добре поїсти і поспілкуватися в спокійній обстановці.
І їм найменше хотілося б відчувати на себе настойним увагу з боку охоронців. Адже це буде розцінено відвідувачами як факт недовіри з боку власників закладу. Відвідувачі будуть відчувати себе некомфортно і навряд чи захочуть повторно відвідати цей заклад.
Тому оптимальним варіантом ресторану стане дистанційна. Мобільна чергова група агентства «Ніка» оперативно – протягом 10-15 хвилин – приїжджає при спрацювання тривожної кнопки. Якщо персонал ресторану досвідчений, він викличе охоронців до моменту переростання конфлікту в повноцінну бійку. В інших випадках присутність охоронців не обов’язково.
Єдино, що деяка кількість охоронців може знадобитися для супроводу масових заходів (весілля, корпоративи та ін.). Їх завданням стане фізична охорона гостей, запобігання конфліктним ситуаціям, а при необхідності охорони приватності заходів.

Специфіка охорони ресторанів і кафе

Технічна охорона кафе і ресторанів включає в себе:
 • Установку на вхідні двері, вікна і вітрини датчиків руху і розбиття, а також антивандальних жалюзі. При закритті ресторани і кафе ставляться на сигналізацію;
 • Відеоспостереження зовнішнє і внутрішнє. Внутрішня система відеокамер встановлюється за бажанням власників кафе і ресторанів. Можливо, відвідувачі сприймуть установку камер як порушення їх приватності. Зовнішні ж камери охоплюють простір перед дверима парадного і службового входів, перед вітринами і всю площу автостоянки;
 • Пультова охорона. Це найбільш ефективний спосіб охорони ресторанів і кафе в їх неробочий час. На черговий пульт охорони виводяться датчики і зображення з відеокамер. При спрацьовуванні сигналізації до місця події виїжджає мобільна чергова група.
pult-ohrana-nika
Мобільна чергова група може також оперативно приїхати за тривожним викликом для вирішення цієї конфліктної ситуації.

Психологічні вимоги до охоронців ресторанів і кафе

Головна вимога до охоронців, що будуть виконувати послуги охорони в ресторанах і кафе, – це психологічна підготовка:
ohrana-restoranov-1
 • Стійкість при вирішенні конфліктних ситуацій. Збереження спокою і демонстрація впевненості здатні згладити більшість конфліктних ситуацій;
 • Здатність до прийняття нестандартних рішень;
 • Правильна оцінка динаміки розвитку конфлікту;
 • Правильна оцінка динаміки розвитку конфлікту;
 • Раптовий перехід від стоїчного спокою до активного припинення розгорається конфлікту. Для вирішення останніх охоронці агентства «Ніка» озброєні шокер - компактним нелетальної зброєю. Газові балончики розпорошувати в закритих приміщеннях і в великій кількості людей буде, принаймні, нерозумно.

Переваги співпраці з охоронним агентством «Ніка»

Охоронне агентство «Ніка» здійснює повний комплекс охоронних послуг ресторанів і кафе, що включає в себе фізичну охорону приміщень і проводяться громадських заходів, а також оснащення, обслуговування і модернізації технічних засобів охорони.
Наш технічний відділ оснастить ваш ресторан або кафе:
 • Зовнішньою і внутрішньою системою відеоспостереження. Ми встановлюємо панорамні і фронтальні відеокамери в базовій і просунутої комплектації (інфрачервоне підсвічування, функція антиблик та ін.);
 • Датчики відкриття, розбиття та руху;
 • Звукові і світлові засоби сигналізації.
Наша вартість охоронних послуг є однією з найбільш вигідних на українському ринку. Замовити послуги охорони ви можете, зателефонуємо за контактними номерами телефонів або відвідавши наші офіси в г. Киев, Харьков і Черкаси.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ З ОХОРОНИ РЕСТОРАНУ

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ