ОХОРОНА НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Діти, підлітки, молодь – найбільш уразлива група з точки зору впливу на неї кримінальних елементів.
Захистити їх від злочинних посягань з боку третіх осіб, а також огранувати від агресивних дій з боку однолітків і старших за віком хлопців покликана охорона навчальних закладів – шкіл, технічних училищ, вузів тощо.

Особливості охорони шкіл

ohranashkoly

Охорона шкіл включає в себе:

  • Підтримка правопорядку в приміщенні школи і на прилеглій території;
  • Заощадження шкільного майна, а при необхідності - майна вчителів і учнів. Для забезпечення останнього необхідно встановити сейфи або камери схову, які буде повністю контролювати охоронець;
  • Недопущення на шкільну територію осіб в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння;
  • Надання допомоги персоналу школи в припиненні конфліктних ситуацій, що виникають між вчителями та учнями, між самими учнями або за участю їх батьків.
При необхідності служба охорони виконує і інші завдання, прописані в договорі на надання охоронних послуг. У ньому ж прописується пропускний режим в школу і порядок його здійснення.
Як правило, пост охорони встановлюється безпосередньо на вході в школу. Шкільний вхід може бути оснащений рамкою металошукача або іншими засобами контролю.

Охорона дитячих садків

Охорона дитячих садків здійснюється за тими ж принципами, що і охорона шкільних установ.
Головним завданням охоронця є контроль ввіреній йому території, недопущення на неї сторонніх осіб, осіб в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, навіть якщо це батьки прийшли забирати своїх дітей.
У нічну зміну охоронець відповідає за збереження майна дитячого садка, що знаходиться як всередині приміщення, так і на прилеглій території.
Потрібна охорона школи, саду, вузу? Дізнайтеся більше детальну інформацію або отримаєте консультацію

Організація охорони вузів

На відміну від шкіл і дитячих садів вищі навчальні заклади, як правило, розташовуються в декількох корпусах, що знаходяться на деякій відстані один від одного. Також на балансі вузів маєте одне чи більше гуртожитків, які також можуть зажадати присутність охоронця.
На відміну від шкіл і дитячих садів у аудиторіях, лабораторіях і бібліотеках вищих навчальних закладів сконцентровано більшу кількість матеріальних цінностей – комп’ютери та оргтехніка, дослідницькі прилади і хімічні препарати, в складі яких є дорогоцінні метали, цінні та раритетні книги і т.п.
Все це накладає особливу специфіку на службу охорони вищих навчальних закладів:
  • Охорона вузів здійснюється декількома постами, виставленими на вході кожного корпусу, а при необхідності і інших будівель (гуртожитків, окремо розташованих лабораторій, бібліотек, теплиць і т.п.);
  • На посту охорони чергують від 2 до 4 охоронців в залежності від кількості студентів, що навчаються у тому чи іншому корпусі;
  • Здійснюється пропускний режим за студентськими квитками і перепустками викладацького складу;
  • Фізична охорона корпусів поєднується з технічної - постановка на сигналізацію окремих приміщень і цілих поверхів. В обов'язковому порядку встановлюється сигналізація на вікна перших поверхів, а при необхідності - ще й на друге. Застосування технічних засобів охорони дозволяє скоротити до мінімуму кількість нічної зміни охоронців.
При необхідності ми можемо повністю перевести охорону корпусів навчальних закладів на черговий пульт. У разі спрацювання сигналізації за тривожним сигналом до вузу під’їде мобільна група.

Переваги охорони шкіл, дитсадків і вузів
охоронним агентством «Ніка»

Охоронне агентство «Ніка» пропонує охоронні послуги із захисту шкіл, дитячих садів і вищих навчальних закладів від злочинних посягань. Ми гарантуємо вам, що організація охорони шкіл і вузів буде повністю відповідати вимогам безпеки, режиму роботи і загально кримінальної обстановці в районі знаходження навчального закладу. При цьому наша ціна буде однією з найбільш вигідних на українському ринку.
Замовити послуги охорони навчального закладу або дитячого садка ви можете, відвідавши наші офіси, розташовані в м.Києві, Черкаси і Харків. Ми працюємо не тільки в зазначених містах, а й по всій території України.
Остаточна вартість наших послуг буде названа після обстеження об’єкту, що охороняється і визначення необхідного режиму охорони.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ З ОХОРОНИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ