ОХОРОНА НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Діти, підлітки, молодь – найбільш уразлива група з точки зору впливу на неї кримінальних елементів.
Захистити їх від злочинних посягань з боку третіх осіб, а також огранувати від агресивних дій з боку однолітків і старших за віком хлопців покликана охорона навчальних закладів – шкіл, технічних училищ, вузів тощо.

Особливості охорони шкіл

ohranashkoly

Охорона шкіл включає в себе:

При необхідності служба охорони виконує і інші завдання, прописані в договорі на надання охоронних послуг. У ньому ж прописується пропускний режим в школу і порядок його здійснення.
Як правило, пост охорони встановлюється безпосередньо на вході в школу. Шкільний вхід може бути оснащений рамкою металошукача або іншими засобами контролю.

Охорона дитячих садків

Охорона дитячих садків здійснюється за тими ж принципами, що і охорона шкільних установ.
Головним завданням охоронця є контроль ввіреній йому території, недопущення на неї сторонніх осіб, осіб в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, навіть якщо це батьки прийшли забирати своїх дітей.
У нічну зміну охоронець відповідає за збереження майна дитячого садка, що знаходиться як всередині приміщення, так і на прилеглій території.
Потрібна охорона школи, саду, вузу? Дізнайтеся більше детальну інформацію або отримаєте консультацію

Організація охорони вузів

На відміну від шкіл і дитячих садів вищі навчальні заклади, як правило, розташовуються в декількох корпусах, що знаходяться на деякій відстані один від одного. Також на балансі вузів маєте одне чи більше гуртожитків, які також можуть зажадати присутність охоронця.
На відміну від шкіл і дитячих садів у аудиторіях, лабораторіях і бібліотеках вищих навчальних закладів сконцентровано більшу кількість матеріальних цінностей – комп’ютери та оргтехніка, дослідницькі прилади і хімічні препарати, в складі яких є дорогоцінні метали, цінні та раритетні книги і т.п.
Все це накладає особливу специфіку на службу охорони вищих навчальних закладів:
При необхідності ми можемо повністю перевести охорону корпусів навчальних закладів на черговий пульт. У разі спрацювання сигналізації за тривожним сигналом до вузу під’їде мобільна група.

Переваги охорони шкіл, дитсадків і вузів
охоронним агентством «Ніка»

Охоронне агентство «Ніка» пропонує охоронні послуги із захисту шкіл, дитячих садів і вищих навчальних закладів від злочинних посягань. Ми гарантуємо вам, що організація охорони шкіл і вузів буде повністю відповідати вимогам безпеки, режиму роботи і загально кримінальної обстановці в районі знаходження навчального закладу. При цьому наша ціна буде однією з найбільш вигідних на українському ринку.
Замовити послуги охорони навчального закладу або дитячого садка ви можете, відвідавши наші офіси, розташовані в м.Києві, Черкаси і Харків. Ми працюємо не тільки в зазначених містах, а й по всій території України.
Остаточна вартість наших послуг буде названа після обстеження об’єкту, що охороняється і визначення необхідного режиму охорони.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ З ОХОРОНИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

    лого без фона
    Возникли вопросы?
    (068) 950-20-20