ОХОРОНА МОСТІВ І АВТОСТРАД

Агентством «Ніка» пропонується охорона мостів і автострад по всій території України. Ми надаємо весь комплекс послуг, необхідних для забезпечення безпеки об’єкта – змінний караул і технічні засоби охорони. Ми беремо на себе доставку охоронців до місця несення служби, забезпечення їх місцем відпочинку, харчуванням, а також забезпечимо працездатність всіх технічних засобів охорони.

Охорона мостів - вимоги безпеки і особливості охорони

Мости – об’єкти стратегічного значення. Вони охороняються озброєною охороною навіть у мирний час. При введенні в країні військового положення всі стратегічні мости беруться під охорону Національною гвардією України. Але в мирний час їх охорону можна доручити приватним охоронним агентствам.

Охорона мостів від охоронного агентства «Ніка» – це:

 • Караул, озброєний вогнепальною зброєю;
 • Моторний човен, на якій здійснюється візуальний огляд мостових опор;
 • Камери високої роздільної здатності, що ведуть якісну зйомку, в т.ч., і при дефіциті освітлення;
 • Установка освітлення по всьому протязі мостових споруд і на прилеглих територіях;
 • Установка інших технічних засобів, необхідних для забезпечення належного рівня безпеки.

Порядок охорони мосту – кількість охоронців в караулі, перелік задіяних технічних засобів – буде визначатися вимогами замовника до режиму безпеки.

Охорона доріг і автострад

Охоронним агенством «Ніка» пропонується за найкращими цінами в Україні охорона доріг і автострад як на етапі їх будівництва або ремонту, так і на етапі їх експлуатації.

Охорона дороги на етапі будівництва або ремонту передбачає, в першу чергу, збереження будівельної техніки і будматеріалів, які в нічний час залишаються під відкритим небом. На практиці організувати охорону майна одними лише технічними засобами не представляється можливим, оскільки щоночі стоянка техніки буде організована вже на іншому місці.

Тому найкращий спосіб зберегти в цілісності будівельну техніку, паливо в її баках, а також підготовлені для роботи будматеріали – це організувати біля них пост охорони. І в цьому вам готове допомогти охоронне агентство «Ніка».

Для цих цілей ми виділимо мобільний пост охорони на легковому автомобілі. До часу закінчення ремонтних робіт наші охоронці прибудуть до місця стоянки будтехніки, візьмуть під розпис техніку і інші матеріальні цінності, а вранці перед початком робіт передадуть її відповідальній особі.

Якщо взяти до уваги вартість запчастин до фірмової будівельній техніці, розмір штрафу за зірвані терміни ремонту або будівництва, то ціна охорони дороги від охоронного агентства «Ніка» є найвигіднішою для вас.

Охорона автостради в процесі її експлуатації також буде виконуватися мобільними патрулями. Залежно від завдання, яку поставить перед нами замовник, ці мобільні патрулі будуть або постійного рухатися по певної ділянки автомобільної траси, або постійно чергувати на одній конкретній точці.

Замовити послуги охорони доріг і автотрас ви можете або за контактними номерами телефонів, або відвідавши наші офіси, розташовані в містах Київ, Харків та Черкаси.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ ОХОРОНИ МОСТІВ ТА АВТОСТРАД

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

  лого без фона
  Возникли вопросы?
  (068) 950-20-20