ОХОРОНА МАГАЗИНІВ І ТОРГОВИХ ЦЕНТРІВ

Магазини та торгові центри – ласі шматочки для зловмисників. Вільний доступ до матеріальних цінностей, розташованих безпосередньо на полицях, великі грошові суми, що накопичуються в касах, привертають до себе найпильнішу увагу з боку злочинців різних мастей.
І тільки професійна охорона магазинів здатна надійно захистити від крадіжки і псування товару на полицях і складах торговельної точки.

Чому охорону магазину слід довіряти сторонній спеціалізованій фірмі?

Охоронні послуги повинна виконувати стороння фірма, тому що:
Нульова ймовірність змови охоронців і персоналу магазину
Найбільший збиток може завдати власний персонал торгового підприємства, особливо, якщо продавці вступлять у змову з охоронцями. У цьому випадку факт крадіжки може розкрити тільки комплексна аудиторська перевірка.
Але навіщо доводити до такого стану речей? Адже аудит покаже тільки масштаби крадіжок, але не зможе запобігти подібному в майбутньому. А ось послуги охоронного агентства – можуть. Досить просто регулярно міняти склад охоронців на торгових точках, щоб повністю виключити можливість їх змови з персоналом магазину.
Індивідуальний підхід до кожного об’єкта охорони.
Кожна торгова точка має свою специфіку, яку необхідно враховувати при організації охоронної системи:
  1. Охорона магазинів.
Для невеликих за площею торгових точок допускається дистанційна охорона без фізичної присутності охоронців. У разі виникнення позаштатної ситуації продавець натискає на тривожну кнопку і протягом 5-7 хвилин на виклик перебуває мобільна тривожна група.
Пультова охорона магазинів – це найбільш доступний за вартістю і ефективний спосіб забезпечення безпеки торгової точки.
2. Охорона супермаркетів
Виконується комплексно: за допомогою фізичної присутності охоронців в касовій зоні і відеоспостереження всього іншого простору супермаркету.
Такий спосіб забезпечення безпеки дозволяє скоротити кількість охоронців на зміні, але потребують великого практичного досвіду від співробітників, що відповідають за відеоспостереження. Саме тому до охорони супермаркетів слід залучати саме професійні охоронні агентства.
3. Охорона торгового центру.
Вимагає залучення великої кількості співробітників для контролю касової зони і місць скупчення людей.
Від охоронців потрібно не тільки запобігати злодійство і псування товарів торгових точок, а й організовувати евакуацію персоналу і відвідувачів торгового залу в разі виникнення позаштатних ситуацій, перш за все, пожежі, а також запобігати і вирішувати конфліктні ситуації між відвідувачами торгового центру.
Охорона торгових центрів здійснюється комбінованим способом: за допомогою охоронців, які перебувають безпосередньо в залах ТЦ, і систем відеоспостереження, що охоплює не тільки внутрішні приміщення, але і прилеглі території, перш за все, автостоянки.
Обов’язкова наявність чергової групи, завдання якої оперативно висунутися до місця конфлікту, що виник або вчинення злочину і розняти учасників конфлікту або затримати злочинців до прибуття поліції.
Потрібна охорона магазинів, торгових центрів? Дізнайтеся більше детальну інформацію або отримаєте консультацію
4. Охорона бізнес-центрів.
Потребують акценту на технічні засоби охорони. Зокрема, оснащення кімнат і вхідних дверей датчиками відкриття і розбиття, системами відеоспостереження, а при необхідності і іншими технічними засобами.
Вимоги до служби охорони торговельних об’єктів
Всі перераховані вище об’єкти якісніше і надійніше охороняються тільки залученими сторонніми охоронними агентствами. Тільки у них є всі необхідні інструменти:
Переваги співпраці з охоронною компанією «Ніка»
Охоронна компанія «Ніка» надає весь комплекс послуг із забезпечення безпечної роботи торгових підприємств – від магазинів у форматі «біля будинку» до великих торгово-розважальних центрів.
Також ми надає ряд додаткових послуг, наприклад, фізична охорона співробітників при інкасації виручки.
Наша вартість послуг охорони є однією з найбільш вигідних на українському ринку. Наша ціна не залежить від того, де розташовується ваше торгове підприємство. У нас є великий досвід роботи вахтовим методом. Ми працюємо в багатьох містах України, в т.ч., і в райцентрах.
Замовити наші послуги ви можете за контактним телефоном або безпосередньо в наших офісах, розташованих в м Київ, Харків та Черкаси.
Зверніть увагу, остаточна вартість наших послуг буде озвучена тільки після завершення оцінки вашого торгового підприємства (місце розташування, графік роботи, площа, кількість персоналу та покупців та ін.).

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ З ОХОРОНИ МАГАЗИНІВ, ТОРГОВИХ ЦЕНТРІВ

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

    лого без фона
    Возникли вопросы?
    (068) 950-20-20