ОХОРОНА КВАРТИР

За статистикою квартирному злодієві, щоб розкрити дверний замок потрібно в середньому 5 хвилин. Ще 10-15 хвилин йому необхідно для швидкого огляду квартири на предмет грошей і коштовностей.
Чергова мобільна група охоронного агентства «Ніка» прибуває на спрацювання сигналізації протягом 5-7 хвилин. За цей час зловмисник не встигає покинути квартиру і гарантовано «пакується» на місці злочину на місці злочину.
Тому грабіжники ніколи не підуть на злом квартири, якщо у них виникне хоча б найменша підозра, що вона знаходиться під охороною.

Як здійснюється охорона квартир агентством «Ніка»?

Охорона квартир виконується тільки технічними засобами – датчиками злому, відеокамерами, сигналізацій та ін.
Це т.зв. пультова охорона квартир, при якій контроль за периметром житлової площі (вікна, балконні і вхідні двері) здійснюється дистанційно. Сигнал тривоги надходить на централізований пульт охорони, звідки подається тривожний сигнал найближчій мобільній групі.
Мобільна група швидкого реагування постійно чергує в автомобілі, оснащеному проблисковим маячком. Включений проблисковий маячок дає машині пріоритетне право руху по міських вулицях. Автомобілю зобов’язані поступатися дорогою інші учасники руху, він може рухатися з максимально можливою швидкістю і перетинати перехрестя на червоне світло.
Все це дозволяє мобільній групі максимально швидко прибути на спрацювання сигналізації.
Потрібна охорона квартири? Дізнайтеся більше детальну інформацію або отримаєте консультацію

Найбільш поширені запитання щодо охорони квартир

Наші клієнти перш, ніж поставити квартиру під охорону, задають нам такі питання:
  1. Скільки коштує охорона квартири?
Вартість послуги слід розділити на оснащення квартири технічними засобами охорони і на абонентську плату.
Постановка квартири на охорону, її ціна буде залежати від:
postanovka na ohrany-nika
Абонентська плата стягується щомісячно. Її розміри досить невеликі і не залежать від кількості сработок сигналізації. Іншими словами, вам не доведеться доплачувати за приїзд чергової групи на сигналізацію, що спрацювала.
oplata-ohrana-kvartiry-alt
2.Як проводиться оплата за охорону квартири?
Оплата охорони квартири виконується готівковим і безготівковим способом. Готівкою ви можете оплатити вартість охорони квартири за перший місяць і ціну установки засобів охорони безпосередньо нашим установників
Надалі ж зручніше оплачувати абонентську плату за безготівковим розрахунком через інтернет-банкінг.
3.Чи є різні цінові пакети з охорони квартири?
Так, у нас є різні цінові пропозиції для наших клієнтів. Охорона квартири, ціна послуги будуть залежати від кількості матеріальних цінностей, що в ній знаходяться.
Іноді для забезпечення необхідного рівня безпеки доводиться оснащувати камерами відеоспостереження сходову клітку і навіть вхід в під’їзд.
3. Чи залишиться квартира без охорони, якщо відключиться електрика?
Ні, здана квартира під охорону завжди буде відображатися на централізованому пульті нашого охоронного агентства.
Всі технічні засоби охорони оснащуються вбудованими джерелами електроживлення. Тому навіть при відключеному електриці сигналізація зможе подати тривожний сигнал на централізований пульт.
ohrana-kvartir-nika2
5. Чи зможе система охорони запобігти збройне пограбування квартири?
Іноді злочинці, погрожуючи зброєю вимагають відключити сигналізацію. На цей випадок передбачений т.зв. помилковий код – об’єкт охорони нібито відключається від сигналізації, але при цьому подається сигнал тривоги на пульт про збройний напад на квартиру.
В якості додаткової послуги може бути запропонована фізична охорона власнику квартири і / або членам його сім’ї.
6. Як замовити послугу охорони квартири?
Щоб скористатися нашою пропозицією і поставити свою квартиру під охорону, досить просто зателефонувати нам за контактним номером телефону.
Ми працюємо в г. Киев, Харьков і Черкаси, а наші розцінки є одними з найвигідніших в Україні.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ З ОХОРОНИ КВАРТИРИ

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

    лого без фона
    Возникли вопросы?
    (068) 950-20-20