Охорона периметра об'єкту, що охороняється за допомогою літаючого дрона

Дрони – безпілотні літальні апарати – спочатку були тільки плодом фантазій письменників-фантастів, потім вони з’явилися в армії, а сьогодні дрони зустрічаються вже повсюдно.
Цивільні версії дронів, названі квадрокоптера, коштують відносно недорого, але з їх допомогою можна вирішувати масу прикладних задач: вести панорамну і динамічну відеозйомку, перевозити компактні і легкі вантажі. Охорона об’єктів – це ще одна задача, яку виконують квадракоптери.

Як виконується охорона периметра за допомогою квадракоптеров?

Нерідко в нашій практиці об’єкт охорони володіє дуже великою площею. А чим більше площа у промислового, логістично-складського або сільськогосподарського комплексу, тим більше довжина його периметра
Охорона периметра традиційними засобами вимагає залучення великої кількості охоронців для виконання патрулювання. При цьому огороджує паркан повинен бути обладнаний засобами загородження, а стежка патрулювання повинна добре освітлена по всьому своєму маршруту.
Така система охорони периметра досить ефективна, але дуже затратна. І далеко не кожне підприємство готове нести такі витрати.
Охорона периметра об’єкта за допомогою дронів дозволяє істотно знизити витрати без погіршення рівня захищеності підприємства.
Замість людських патрулів над периметром об’єкта, що охороняється запускається дрон, який стаціонарно висить на заданій висоті. Квадрокоптер на висоті в 200-300 метрів трудноразлічім навіть удень. І вже точно його неможливо виявити вночі.
При цьому дрон буде постійно вести відеозйомку охороняється ділянки периметра. Сучасні відеокамери володіють достатнім дозволом, щоб з висоти 200-300 метрів зафіксувати незаконне переміщення навіть однієї людини через паркан об’єкту, що охороняється. Тим більше, вони здатні зафіксувати прибуття автотранспортного засобу. Вночі відеозйомка буде вестися в інфрачервоному діапазоні.
Слід розуміти, що охорона периметра об’єкта здійснюється не тільки літаючими дронамі. На що огороджує паркані слід обов’язково встановити датчики руху. Вони дозволять виключити людський фактор, помилку оператора, яка виникає через многочасого гляденія в монітор, на якому нічого не відбувається.
При незаконному перетині датчики подадуть сигнал тривоги на пульт охорони, і чергова зміна направить до місця проникнення дрон. Навіть якщо зловмисники спробують втекти, квадрокоптер буде їх переслідувати до тих пір, поки їх не схопить викликаний патруль поліції.
Сучасні дрони здатні підтримувати надійний зв’язок від 5 до 10 км в залежності від конкретної моделі. Такого відстані виявиться достатнім для впевненого супроводу дроном намагаються сховатися злочинців до тих пір, поки наряд поліції не перехопить їх.
Потрібна охорона з використанням квадрокоптера?
Дізнайтеся більше детальну інформацію або отримаєте консультацію

Переваги охорони периметра підприємства дронами і квадрокоптера

Охорона території промислового, складського або сільськогосподарського підприємства за допомогою дронів і квадрокоптера мають наступні переваги:
drone-ohrana
  1. Скорочення числа задіяних охоронців.
Замість кількох від 4-6 патрулів задіяна тільки одна тривожна група і група операторів дронів. Остання буде складатися з 1-3 фахівців. Їх остаточне число буде визначатися кількістю задіяних дронів. А їх кількість буде визначатися особливостями і протяжністю периметра об’єкта.

2. Ефективна охорона великих за площею об’єктів.

Висока швидкість пересування квадрокоптера і великий запас електроенергії у їх акумуляторних батарей дозволяє ефективно охороняти дуже великі за площею об’єкти – припортові склади, засіяні підлоги і т.п.
3. Мінімальний вплив на повсякденну діяльність підприємства.
Охорона території підприємства за допомогою дистанційних засобів надає мінімальний вплив на технічні, технологічні і бізнес-процеси.

Переваги співпраці з охоронним агентством «Ніка»

Охоронне агентство «Ніка» здійснює охорону об’єктів великої площі за допомогою квадрокоптера останніх моделей. На них встановлюються камери високої роздільної здатності, в т.ч., і з інфрачервоним підсвічуванням.
Додатково нами пропонується фізична охорона як території підприємства, так і його керівного складу.
Замовити наші послуги ви можете або зателефонувавши за контактними номерами телефонів, або відвідавши наші офіси, що знаходяться в г. Киев, Черкаси і Харків.
Ми гарантуємо вам високу надійність охорони та вигідну вартість охоронних послуг.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ З ОХОРОНИ ОБ'ЄКТІВ ЗА ДОПОМОГОЮ ДРОНІВ

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

    лого без фона
    Возникли вопросы?
    (068) 950-20-20