ОХОРОНА ГОТЕЛІВ

Великі готельні комплекси на сотні номерів володіють власними службами охорони. Їх завданнями є забезпечення безпеки гостей, підтримання порядку на території та збереження майна готелів та особистих речей постояльців
Але для власників невеликих готелей тримати власну повноцінну службу охорони виявляється нерентабельним. Простіше і надійніше передати охоронні функції сторонній фірмі.
Охоронне агентство «Ніка» здійснює весь комплекс послуг, необхідних для спокою і безпеки постояльців, а також для збереження майна готелю.

Специфіка охорони готельних комплексів

Головна специфіка готелів і послуг – це постійний приплив і зміна постояльців, серед яких може легко затесатися злодюжка. Крім того, люди на відпочинку часто розслабляються настільки, що їх поведінки стає неадекватним, агресивним і навіть асоціальною.
Тому охорона готелів повинна виконувати наступні завдання:
  • Збереження майна, життя і майна постояльців;
  • Збереження майна готельного комплексу;
  • Запобігання конфліктних ситуацій між постояльцями.
Для виконання цих завдань застосовуються різні засоби. Це і фізична охорона, і оснащення готельного корпусу спеціальними технічними засобами – замками, персональними сейфами, відеокамерами спостереження та ін.
Однак охорона готелів володіє і рядом специфічних вимог. І це, перш за все, збереження не тільки безпеки, але і приватності постояльців. Номер, зайнятий постояльцями, стає їх приватній територією. Тому категорично забороняється встановлювати в номерах камери відеоспостереження. Більш того, в деяких випадках номера перед заселенням спеціально перевіряються на предмет виявлення в них прослушки чи інших засобів несанкціонованого знімання інформації.
Потрібна охорона готелю? Дізнайтеся більше детальну інформацію або отримаєте консультацію

Переваги співпраці з охоронним агентством «Ніка»

Співпраця з охоронним агентством «Ніка» – це повний комплекс охоронних послуг, що включає в себе і охорону технічними засобами.
Технічна охорона від агентства «Ніка» включає в себе:
1. Оснащення відеокамерами внутрішніх приміщень і прилеглої території.
Залежно від місця розташування готельного комплексу зображення з відеокамер передається або на централізований пульт охорони агентства «Ніка» (якщо готель знаходиться в великому місті), або на технічний пост охорони, розміщений безпосередньо в самому готелі. Якщо готель зовсім невеликий, тоді зображення з відеокамерами виводяться на пост портьє.
videonabljudenie-v-gostinitse
datchiki ohrani
2. Оснащення сторожовими датчиками.
Хоча готелі працюють в цілодобовому режимі, в них, напевно, знайдуться приміщення, в яких доступ буде обмежений не тільки відвідувачам, але і персоналу. Такі замки оснащуються не тільки замками, а й датчиками відкриття. Останні подадуть сигнал тривоги, якщо хтось несанкціоновано відкрив двері в замкнене приміщення.
Крім того, технічна охорона буде потрібно номерами постояльцям. При спробі несанкціонованого доступу в номер спрацьовують датчики відкриття і подають тривожний сигнал на пост охорони або на стіл портьє.
3. Пожежна сигналізація.
Технічний відділ охоронного агентства «Ніка» володіє правом установки і обслуговування пожежної сигналізації та вбудованих засобів пожежогасіння.
Існують і інші переваги співпраці з охоронним агентством «Ніка»:
  • Ви наймаєте охоронців, що володіють професійною підготовкою. Критерії підбору охоронців і особливості їх екіпіровки детально прописуються в договорі на надання охоронних послуг;
  • Кількість охоронців можна легко варіювати в залежності від конкретної обстановки. Якщо у вашому готелі проводиться великий захід (весілля, корпоратив, бізнес-збори і т.п.), тоді кількість задіяних охоронців можна легко збільшити;
Avtonomnaya-pozharnaya-signalizatsiya
  • Комплексний підхід до вирішення охорони готельного комплексу. Охоронні послуги будуть залежати від місця розташування готелю, його розміру та інших факторів.
Замовити наші послуги ви можете, зателефонувавши нам за контактними номерами телефонів або відвідавши наші офіси в г. Киев, Харьков і Черкаси.
Охоронне агентство «Ніка» працює по всій території країни. Якщо ваш готель знаходиться в інших містах України або навіть за межами населених пунктів, тоді ми організуємо охорону вахтовим методом.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ З ОХОРОНИ ГОТЕЛЮ

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ