ОХОРОНА ГОТЕЛІВ

Великі готельні комплекси на сотні номерів володіють власними службами охорони. Їх завданнями є забезпечення безпеки гостей, підтримання порядку на території та збереження майна готелів та особистих речей постояльців
Але для власників невеликих готелей тримати власну повноцінну службу охорони виявляється нерентабельним. Простіше і надійніше передати охоронні функції сторонній фірмі.
Охоронне агентство «Ніка» здійснює весь комплекс послуг, необхідних для спокою і безпеки постояльців, а також для збереження майна готелю.

Специфіка охорони готельних комплексів

Головна специфіка готелів і послуг – це постійний приплив і зміна постояльців, серед яких може легко затесатися злодюжка. Крім того, люди на відпочинку часто розслабляються настільки, що їх поведінки стає неадекватним, агресивним і навіть асоціальною.
Тому охорона готелів повинна виконувати наступні завдання:
Для виконання цих завдань застосовуються різні засоби. Це і фізична охорона, і оснащення готельного корпусу спеціальними технічними засобами – замками, персональними сейфами, відеокамерами спостереження та ін.
Однак охорона готелів володіє і рядом специфічних вимог. І це, перш за все, збереження не тільки безпеки, але і приватності постояльців. Номер, зайнятий постояльцями, стає їх приватній територією. Тому категорично забороняється встановлювати в номерах камери відеоспостереження. Більш того, в деяких випадках номера перед заселенням спеціально перевіряються на предмет виявлення в них прослушки чи інших засобів несанкціонованого знімання інформації.
Потрібна охорона готелю? Дізнайтеся більше детальну інформацію або отримаєте консультацію

Переваги співпраці з охоронним агентством «Ніка»

Співпраця з охоронним агентством «Ніка» – це повний комплекс охоронних послуг, що включає в себе і охорону технічними засобами.
Технічна охорона від агентства «Ніка» включає в себе:
1. Оснащення відеокамерами внутрішніх приміщень і прилеглої території.
Залежно від місця розташування готельного комплексу зображення з відеокамер передається або на централізований пульт охорони агентства «Ніка» (якщо готель знаходиться в великому місті), або на технічний пост охорони, розміщений безпосередньо в самому готелі. Якщо готель зовсім невеликий, тоді зображення з відеокамерами виводяться на пост портьє.
videonabljudenie-v-gostinitse
datchiki ohrani
2. Оснащення сторожовими датчиками.
Хоча готелі працюють в цілодобовому режимі, в них, напевно, знайдуться приміщення, в яких доступ буде обмежений не тільки відвідувачам, але і персоналу. Такі замки оснащуються не тільки замками, а й датчиками відкриття. Останні подадуть сигнал тривоги, якщо хтось несанкціоновано відкрив двері в замкнене приміщення.
Крім того, технічна охорона буде потрібно номерами постояльцям. При спробі несанкціонованого доступу в номер спрацьовують датчики відкриття і подають тривожний сигнал на пост охорони або на стіл портьє.
3. Пожежна сигналізація.
Технічний відділ охоронного агентства «Ніка» володіє правом установки і обслуговування пожежної сигналізації та вбудованих засобів пожежогасіння.
Існують і інші переваги співпраці з охоронним агентством «Ніка»:
Avtonomnaya-pozharnaya-signalizatsiya
Замовити наші послуги ви можете, зателефонувавши нам за контактними номерами телефонів або відвідавши наші офіси в г. Киев, Харьков і Черкаси.
Охоронне агентство «Ніка» працює по всій території країни. Якщо ваш готель знаходиться в інших містах України або навіть за межами населених пунктів, тоді ми організуємо охорону вахтовим методом.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ З ОХОРОНИ ГОТЕЛЮ

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

    лого без фона
    Возникли вопросы?
    (068) 950-20-20