ОХОРОНА БУДМАЙДАНЧИКУ

Будь-яка будмайданчик дуже вразлива для протиправних дій. Велика кількість будматеріалів, будівельна техніка та інструмент – все це привертає увагу злодійкуватих на руку громадян.

У чому специфіка будівельних майданчиків?

Будмайданчик, як об’єкт охорони, володіє рядом унікальних особливостей:
Ще одна специфічна особливість. Охорона будівельних об’єктів змінюється в залежності від етапу самого будівництва:
  1. Початковий етап.
Це охорона будівельного майданчика і знаходиться на ній спецтехніки. Охорона здійснюється мінімальним нарядом варти. Його головним завданням є недопущення злиття дизпалива з бензобаків бульдозерів, екскаваторів і т.п.
2. Основний етап.
Це охорона об’єкта будівництва, будматеріалів, ручних інструментів, а також особистого майна будівельників, що вони залишають в своїх побутівках. Для виконання цих завдань збільшується число караульного наряду, при необхідності встановлюються додаткові засоби охорони, виконується огляд автотранспортних засобів та будівельників, які покидають будівельний майданчик.
Для выполнения этих задач увеличивается число караульного наряда, при необходимости устанавливаются дополнительные средства охраны, выполняется досмотр автотранспортных средств и строителей, покидающих строительную площадку.

3. Завершальний етап.

Охорона будівництв (будмайданчиків) на завершальному етапі найбільш складна з точки зору служби безпеки:
ohrana-stroiki-1
Охорона об’єктів будівництва на завершальних етапах потребують облаштування повноцінного контрольно-пропускного пункту, його оснащення кімнатою особистого огляду персоналу і технічними засобами огляду виїжджають з території будівництва автотранспортних засобів.
Потрібна охорона об’єкта будівництва? Дізнайтеся більше детальну інформацію або отримаєте консультацію

Вартість охорони будмайданчика

Вартість і організація охорони будівельних об’єктів буде визначатися наступними факторами:
1. Місцезнаходження
Точкове будівництво в густозаселеному районі столиці буде відрізнятися від зведення підприємства за межами населених пунктів.
У першому випадку можна обмежитися одиничним постом охорони в нічний час, головним чином, для того, щоб по будівництву вночі не шастали діти і асоціальні елементи
У другому ж випадку для охорони великої площадки за межами населених пунктів необхідно залучати повноцінну бригаду охоронців, завданням яких буде не тільки безпосередня охорона будмайданчика, а й підтримання порядку в селищі будівельників.
2. Оснащення технічними засобами.
Паркан, ворота, засоби освітлення – все це буде включати в себе вартість охорони об’єкта. Крім того, фізична охорона об’єкта потребують облаштування КПП і окремої битовки для охоронців.

3. Етапи будівництва.

Чим ближче буде об’єкт до здачі, тим більше доведеться витрачати на його охорону. Більше число будівельників, збільшення числа дрібного будматеріалу вимагатиме збільшення числа наряду охоронців, а значить, і збільшення суми оплати їх роботи.
Остаточна ціна буде сформульована нами після вивчення особливостей будмайданчика і режиму роботи служби охорони.
Замовити наші послуги ви можете, зателефонувавши за контактними номерами телефонів або відвідавши наші офіси, розташовані в м Київ, Харків та Черкаси.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ З ОХОРОНИ БУДІВЕЛЬНИХ ОБ'ЄКТІВ

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

    лого без фона
    Возникли вопросы?
    (068) 950-20-20