ОХОРОНА БУДИНКУ

Мій дім моя фортеця. Це твердження має завжди бути підтверджено силою. Збройним відсіччю особистою зброєю або ж невідворотністю покарання. Але що робити, якщо в нашій країні заборонено звернення особистої зброї, а невідворотність покарання злочинців – поняття досить умовне?
В цьому випадку вам на допомогу охоронне агентство «Ніка». Ми захистимо вашу власність і попередимо грабіж вашого котеджу або дачі.

Чому приватний будинок обов'язково необхідно ставити під охорону?

Високий паркан, великий і злісний пес, що охороняє двір, можуть стати раптово не символ захищеності приватного будинку, а його слабкістю. Великого пса можна отруїти або приспати, а високий паркан не дозволить сусідам замінити, що до вас на ділянку пробралися зловмисники.
Тільки професійна охорона будинку здатна на 100% уберегти від злочинних посягань.

Порядок організації охорони приватного будинку

У переважній більшості випадків охорона приватного будинку здійснюється дистанційним способом за допомогою різноманітних технічних засобів. У разі спрацювання сигналізації на черговий пульт охоронного агентства «Ніка» надходить тривожний сигнал, який негайно перенаправляється найближчій мобільного чергової групи.
Її час прибуття не перевищує 20-25 хвилин, якщо об’єкт, що охороняється котедж знаходиться в приміській зоні, якщо об’єкт розташовується в межах міста, то час прибуття групи скорочується до 10-15 хвилин.
Пультова охорона котеджів є найбільш вигідною за співвідношенням «ціна послуги – рівень безпеки».
Однак, щоб охорона заміського будинку була дійсно надійним, необхідно створити кілька периметрів охорони:

Види охорони приватних будинків і котеджів, що надає охоронне агентство «Ніка»

Охоронне агентство «Ніка» пропонує наступний перелік послуг:
  1. Охорона будинку. Ціна послуги буде визначатися місцем розташування будівлі (місто, передмістя, за містом), рівнем технічної оснащеності охоронної системи та функціональними можливостями датчиків, відеокамер та ін.
  2. Охорона дачі. Для неї може бути застосована тільки пультова охорона. Час приїзду чергової групи буде визначатися не тільки відстанню до об’єкта, а й погодними умовами, а також станом дороги. Тому на зимовим період ми рекомендуємо додатково встановлювати засоби захисту – решітки на вікна, другі і треті замки і т.п.
  3. Охорона котеджу. Здійснюється дистанційно за допомогою встановлених засобів охорони та сигналізації.
  4. Охорона котеджних селищ здійснюється комплексно. Технічними засобами охорони оснащується периметр селища. Фізична охорона встановлюється на в’їздах в селище. У нічний час здійснюється патрулювання території.
nika-slider-2-alt

Переваги співпраці з охоронним агентством «Ніка»

Охоронним агентством «Ніка» здійснюється охорона об’єктів комерційного, виробничого та складського призначення.
Наша ціна є однією з найбільш вигідних на українському ринку. Замовити наші послуги ви можете або за контактними номерами телефонів, або в наших офісах, розташованих в м Київ, Харків та Черкаси. Ми працюємо по всій території України, в т.ч., і вахтовим методом.
Вам необхідна якісна і надійна охорона? Тоді звертайтеся в охоронне агентство «Ніка»!

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ З ОХОРОНИ БУДИНКІВ

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

    лого без фона
    Возникли вопросы?
    (068) 950-20-20