ОХОРОНА БАЗ ВІДПОЧИНКУ

Бази відпочинку і санаторії розташовуються в місцях мальовничих, але віддалених від центрів цивілізації. Через це в разі будь-якоЇ події або виникнення нештатної ситуації поліцейський патруль буде добиратися недозволено довго.
Охоронним агентством «Ніка» пропонується розумна і безпечна альтернатива – охорона баз відпочинку силами стаціонарного поста. На ньому будуть позмінно нести службу професійні охоронці в режимі 24/7.

Особливості охорони бази відпочинку

Бази відпочинку з точки зору професійного охоронця володіють трьома факторами, які ускладнюють несення служби:
  1. Віддалене розташування.
  2. Велика територія.
  3. Змінний склад відпочиваючих.
Найчастіше, бази відпочинку розташовуються у віддалених місцях – в лісах, в курортних або в заповідних зонах. Тому для охорони таких баз відпочинку ми виділяємо найбільш підготовлених охоронців, здатних надати постраждалим першу допомогу до приїзду лікарів.
Більшість баз відпочинку є єдиним комплексом з готелю або гостьових будиночків, лікувально-профілактичних будівель, а також підсобних і технічних будівель. Для їх охорони ми застосовуємо набір технічних засобів, інформація від яких надходить на центральний пост.
В портфоліо нашого агентства присутня охорона магазинів і охорона готелів, яка здійснюється переважно технічними засобами (відеоспостереження, датчики руху, відкриття та ін.). Останні дозволяють забезпечити необхідний рівень безпеки при мінімальній кількості задіяного персоналу.
Охорона баз відпочинку, як і охорона готелів, розташованих за межами міста, має на увазі забезпечення безпеки периметра. Для цих цілей зазвичай досить встановити поверх огороджуючого паркану плоску колючу стрічку. Вона не буде кидатися в очі відпочиваючим, але не дозволить стороннім проникнути всередину огородженої території.
Курортна зона – це місце, куди люди приїжджають відпочивати. І цей відпочинок може бути дуже різним. Тому наші охоронці – це ще й психології, здатні розрядити конфліктну ситуацію і втихомирити бешкетників, що розперезалися з мінімальними незручностями для інших відпочиваючих.

Переваги співпраці з охоронним агентством «Ніка»

Ми пропонуємо власникам баз відпочинку комплексні і цілорічні послуги охорони. Ми працюємо вахтовим методом по всій території України. Нами виконується охорона об’єктів за гнучким графіком. Ми готові оперативно як наростити число задіяних охоронців, наприклад, для забезпечення безпеки масового заходу, так і скоротити їх до необхідного мінімуму, необхідного для несення служби на базі відпочинку, законсервованої на зимові місяці.
Вартість наших послуг визначається, перш за все, кількістю задіяних охоронців і встановлених технічних засобів охорони. Але ми гарантуємо, що наша ціна є найвигіднішою на українському ринку.
Замовити охорону баз відпочинку ви можете, відвідавши наші офіси в м. Київ, Харьків і Черкаси.
bazaotdyha1_ohrana

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ ОХОРОНИ БАЗ ВІДПОЧИНКУ

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

    лого без фона
    Возникли вопросы?
    (068) 950-20-20