ОХОРОНА БАНКІВ

Банки і фінансово-кредитні установи завжди є об’єктами найпильнішої уваги з боку злочинних елементів. Адже в будь-якому банку концентрується максимальна кількість готівки, а якщо вдасться дістатися до особистих сейфів в депозитарії, то і інших цінностей – дорогоцінні метали, діаманти та ін.
Тому будь-які фінансові організації вимагають особливо пильної і ретельної охорони. Великі банківські організації створюють власні охоронні структури. Але для одиничних об’єктів тримати в штаті повноцінну охоронну службу часто виявляється нерентабельним. Вигідніше віддати охорону фінансової установи на аутсорсинг сторонньому охоронному агентству.
Охоронне агентство «Ніка» готове надати весь комплекс охоронних послуг для безпечної роботи фінансової установи.

Специфіка охорони банків та інших фінансових установ

Охорона банків поділяється на:

Фізична охорона

У приміщенні банку або іншого великого фінансової установи обов’язково повинен бути присутнім наряд озброєних охоронців. Фізична охорона банків виконує наступні завдання:
ohrana-banka-1
Для виконання цих завдань охоронці агентства «Ніка» озброєні табельною зброєю. Вони володіють практичними навичками володіння вогнепальною зброєю і психологічною готовністю застосувати його проти озброєних злочинців.
Потрібна охорона банку? Дізнайтеся більше детальну інформацію або отримаєте консультацію

Охорона технічними засобами

Це, перш за все, пультова охорона приміщень фінансових організацій в їх неробочі години, у вихідні та святкові години.
Банк оснащується технічними засобами охорони в три рівня:
1. Зовнішній периметр.
Включає в себе:
2. Внутрішні приміщення.
Операційний зал, каси, кабінети менеджерів, інші приміщення оснащуються відеоспостереженням і датчиками руху. Останні активуються в момент постановки приміщення на пульт охорони. Касові приміщення оснащуються протиударними стеклами, дверима антивандальной конструкції, тривожною кнопкою.
Можлива установка і інших технічних засобів охорони в залежності від характеру приміщення і особливостей його розташування.
3.Внутрішній периметр.
Оснащення технічними коштів охорони грошового сховища, депозитарію, окремо розташованих сейфів і т.п. Це, перш за все, датчики відкриття. Хоча при необхідності можуть бути встановлені й інші технічні засоби охорони.
При тривожному спрацьовуванні хоча б з одного з охоронного периметра до банку по тривозі прибуде мобільна група. До цього співробітники охоронного пульта перевіряють дані відеоспостереження. У разі виявлення злочинців до банку буде додатково викликаний наряд поліції.

Інформаційна безпека

Під інформаційною безпекою розуміється:
Служба безпеки банківського або фінансової установи може делегувати охоронному агентству «Ніка» виконання та інших обов’язків щодо забезпечення інформаційної безпеки. Наприклад, перевірка поліграфом потенційних кандидатів при прийому на роботу.
info-bezopasnost

Переваги співпраці з охоронним агентством «Ніка»

Агентство «Ніка» виконує весь спектр заходів, необхідний для забезпечення фізичної, технічної та інформаційної безпеки банківських та кредитно-фінансових установ:
Замовити наші послуги ви можете, зателефонувавши за контактними номерами телефонів або відвідавши офіси в г. Киев, Харьков і Черкаси.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ З ОХОРОНИ РЕСТОРАНУ

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

    лого без фона
    Возникли вопросы?
    (068) 950-20-20