ОХОРОНА АВТОСТОЯНОК

Місце для паркування може стати досить прибутковим бізнесом. Невеликі поточні витрати і постійна щоденний прибуток. Але тільки за однієї умови: при наявності надійної охорони.
Охорона території автостоянки може здійснюватися двома способами. Можна доручити охороняти автомобільну стоянку парі пенсіонерів і підсилити їх сторожову силу зграйкою приблудних собачок. Дуже дешево, сердито і нефеектівно. Правда, такі охоронці на практиці здатні лише стягувати плату з автовласників. І тільки при належному контролі з боку власника автостоянки.
Але є інший, більш надійний і ефективний спосіб – доручити охорону автостоянки агентству «Ніка».

Переваги охорони автостоянки охоронним агентством «Ніка»

Доручивши охорону автомобільної стоянки агентству «Ніка», ви зможете скористатися наступними перевагами:

1. Надійність і безпека.

Охорона стоянки здійснюється професійними охоронцями, озброєними нелетальної, але ефективною зброєю – шокер, газовими балончиками, травматичними пістолетами.

2. Ефективне оснащення належними технічними засобами.

Охорона парковки за допомогою технічних засобів – це не тільки обнесення майданчики бетонним парканом. Це лише перший і незначний крок для забезпечення необхідного рівня безпеки.
Наступними кроками має стати установка:
ohrana-avtostoyanok-1
3. Контроль за переміщеннями автомобілів.
Це ще одне переваги співпраці з охоронним агентством «Ніка». Ми регулярно на всіх об’єктах охорони проводимо ротацію персоналу. Для нас постійна ротація кадрів дозволяє максимально повно та різнобічно навчити охоронців на різних об’єктах, що охороняються.
Для вас же ротація охоронців стане додатковою гарантією точного обліку переміщення автомобілів. Це дозволить вам, наприклад, запровадити погодинну оплату на парковці.
Нами надаються такі послуги охорони:
Замовити охоронні послуги ви можете, зателефонувавши нам за контактними номерами телефонів або відвідавши наші офіси в г. Киев, Харьков і Черкаси. Наша ціна на охорону парковок будь-якого типу є однією з найбільш вигідних на українському ринку. Остаточна вартість охорони буде озвучена тільки після обстеження потенційного об’єкта охорони та обговорення режиму несення служби.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ З ОХОРОНИ СТОЯНКИ

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

    лого без фона
    Возникли вопросы?
    (068) 950-20-20