ОХОРОНА АВТОСАЛОНІВ

Автосалон – ідеальне місце злочинів для автовикрадачів. Адже тут на невеликій площі розміщено десяток-другий абсолютно нових автомобілів, сумарна вартість яких часом перевищує кілька сотень тисяч доларів.
Природно, злочинці будуть прагнути будь-якими способами проникнути на територію автосалону і викрасти все машини. І єдина перешкода цим задумам – це охорона автосалону.

Види охорони автомобільних центрів і салонів

Агентство «Ніка» пропонує послуг охорони автосалонів, які включають в себе:

1. Фізична охорона

Фізична охорона автосалону здійснюється на всій його території – внутрішні приміщення, склади та відкриті майданчики.
Завданнями охоронців є:
Для вирішення цих завдань охоронці екіпіруються засобами зв’язку, нелетальної (газові балончики, шокери), а при необхідності і летальним зброєю. Всі охоронці агентства «Ніка» мають право на носіння вогнепальної зброї. Вони регулярно проходять спеціальну підготовку на стрільбищах і мають психологічної готовністю застосувати зброю в разі збройного пограбування.
2. Пультова охорона
Пультова охорона автосалону включає в себе оснащення приміщення автосалону:
охрана автосалона
При спрацьовуванні датчиків тривожний сигнал передається на черговий пульт охоронного агентства. До місця спрацювання виїжджає мобільна група, а при необхідності і викликається наряд поліції.
3. Пожежна охорона.
Охоронне агентство «Ніка» отримало право встановлювати і обслуговувати засоби пожежної сигналізації та устаткування пожежегасіння.

Переваги співпраці з охоронним агентством «Ніка»

Охоронне агентство «Ніка» пропонує весь комплекс охоронних послуг, необхідних для безпечної експлуатації автосалону. Ціна охоронних послуг є однією з найвигідніших в Україні. Остаточна вартість буде озвучена тільки після ознайомлення з конкретним об’єктом охорони, а також з умовами та особливостями несення служби.
Охоронці «Ніка» можуть вести службу в фірмовій уніформі або в цивільному костюмі.
При довгостроковому співробітництві наші техніки будуть обслуговувати і модернізувати засоби охорони і пожежогасіння.
Замовити охоронні послуги ви можете, зателефонувавши за контактними номерами телефонів або відвідавши наші офіси, що розташовуються в г. Киев, Харьков і Черкаси.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ ОХОРОНИ АВТОСАЛОНУ

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

    лого без фона
    Возникли вопросы?
    (068) 950-20-20