ОХОРОНА АПТЕК

Аптеки, як і будь-які точки торгівлі, накопичують протягом дня великі грошові суми. Крім того, аптеки торгують препаратами, що містять в своєму складі наркотичні речовини, або препаратами, з яких можна приготувати наркотики.
В обох випадках аптека стане об’єктом пильної уваги з боку людей, схильних до наркотичної залежності. Під час ломки, не маючи можливості ввести в кров необхідну дозу, такі суб’єкти здатні піти на будь-який злочин. Тим більше, якщо від заповітного наркотику їх відділяє лише квола стійка зі склом та тендітна дівчина-фармацевт.
Саме тому охорона аптек – це необхідна умова для безпечної торгівлі цих фармацевтичних установ.

Найбільш ефективні способи охорони аптек

Фізична охорона, пов’язана з безпосередньою присутні охоронця в торговому залі, далеко не завжди можлива. По-перше, присутність поста охоронця в торговому залі може відвернути значну частину покупців. По-друге, в невеликі торгові зали просто практично неможливо встановити повноцінний пост охорони. Нарешті, по-третє, наявність фізичного посту охорони може спровокувати злочинця, який перебуває в емоційно нестабільному стані, взяти на пограбування вогнепальну зброю і одразу ж застосувати його на поразку.
Тому найбільш ефективним засобом забезпечення безпечної роботи аптеки стає пультова охорона. Вона містить в собі:
videonabljudenie
При необхідності техніки охоронного агентства «Ніка» встановлять і інші технічні засоби охорони.
Як показує наша практика, система охоронної сигналізації – це найбільш ефективний спосіб забезпечити безпечну роботу аптекам. При срабоке сигналізації тривожний сигнал надходить на наш пульт, і ми відразу ж направляємо до місця події чергову мобільну групу. Час її прибуття по тривозі в будь-яку точку міста становить 15-20 хвилин.
Замовити наші послуги ви можете, зателефонувавши за контактними номерами телефонів або відвідавши наші офіси в г. Киев, Харьков і Черкаси. Наша ціна на охоронні послуги є однією з найбільш вигідних на українському ринку. Остаточну вартість охорони аптек ми озвучимо після детального огляду об’єкта охорони і узгодження договору на охоронні послуги.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ ОХОРОНИ АПТЕКИ

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

    лого без фона
    Возникли вопросы?
    (068) 950-20-20