IP-ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Охоронне агентство «Ніка» пропонує встановити цифрове відеоспостереження на вашому підприємстві, в офісному або торгово-розважальному комплексі, в супермаркеті, готелі або в ресторані. Цифрова система відеоспостереження буде доречна в заміському котеджі і в міській квартирі.

Переваги IP відеоспостереження

Організація відеоспостереження цифрового типу має наступні переваги:
 1. Цифрові відеокамери знімають відео в форматі FullHD, що дозволяє добре розрізнити на зображенні дрібні деталі. Наприклад, номер підозрілого автомобіля.
 2. Цифрова картинка легко піддається постобробці, яка виконується безпосередньо процесором відеокамери. Наприклад, вирівнювання контрастності при недостатності висвітленні загального фону і наявності яскравих джерел світла. На практиці це означає, що цифрова відеокамера здатна зберігати якісне зображення в момент, коли в напівтемну прохідну входить людина з яскраво освітленої вулиці.
 3. IP відеоспостереження через інтернет дозволяє підключатися віддалено до системи за допомогою персональних комп’ютерів або навіть смартфонів. Встановивши, наприклад, цифрове відеоспостереження в офісі, ви зможете віддалено спостерігати за роботою своїх співробітників, перебуваючи в будь-якій точці планети.
 4. IP Wi-Fi камера з віддаленим доступом не зажадає монтажних робіт. Правда, їх вартість виявиться трохи вище, ніж у звичайних дротових цифрових відеокамер. А крім того, будуть потрібні додаткові заходи безпеки, щоб підвищити захищеність мереж Wi-Fi проти хакерських атак.
 5. IP камера зовнішнього спостереження, купити яку ви зможете з нашою допомогою, може бути поміщена в антивандальний корпус. Він стійкий не тільки до несприятливих факторів навколишнього середовища, а й до навмисного пошкодження з боку зловмисників.
 6. Можливість дистанційного керування цифровими камерами. У разі тривожного спрацювання ви або наші співробітники зможуть управляти роботою відеокамери – рухати її з боку в бік, змінювати фокус, включати додаткові функції та ін.
 7. Зручний формат зберігання відеоінформації, відтворення і постобробки.

Дізнайтеся більше детальну інформацію або отримаєте консультацію

Складнощі установки, обслуговування та експлуатації цифрового відеоспостереження

Проте окрім переваг у цифрового відеоспостереження є і зворотна сторона:

видеонаблюдение-1

Переваги співпраці з охоронним агентством «Ніка»

У нас ви можете замовити послуги IP відеоспостереження під ключ. Ми розробимо цифрове відеоспостереження автономного типу, яке буде заведено на центральний пост охорони, або віддаленого типу. Тобто, відеоінформація буде передаватися по мережі інтернет на віддалені носії (монітори, ноутбуки та смартфони) і хмарні хранителі даних.
Замовити послугу цифрового відеоспостереження, включаючи їх проектування і монтаж, ви можете, зателефонувавши за нашими контактними телефонами або відвідавши наші офіси, розташовані в м Черкаси, Київ і Харків.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ ЗІ ВСТАНОВЛЕННЯ IP ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

  лого без фона
  Возникли вопросы?
  (068) 950-20-20