ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС?

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Виконання складних завдань

10-річний досвід роботи допоможе вирішити будь-які Ваші завдання

Вирішення конфліктних ситуацій

Швидко і ефективно знайдемо вихід з будь-якої ситуації

Юридична відповідальність

Повністю виконуємо свої зобов'язання

Кваліфікований персонал

Наші співробітники проходять професійне навчання

історія компанії

Про нас

Охоронна компанія «Агентство з безпеки” Ніка “є спеціалізованою службою охорони з досвідом роботи більше 10 років!


За цей час наша компанія завоювала солідне місце серед топових охоронних підприємств України!

Головними нашою перевагою серед інших фірм працюють в сфері безпеки – це наша команда, яка складається з професіоналів у своїй справі!

Про компанію

Ми маємо висококласних фахівців з підбору, та встановлення охоронної та пожежної сигналізації для будинку, дачі, офісу, складу, гаража та ін приміщень.
Замовивши послуги фізичної охорони вашого заводу, підприємства, бази, складу, території, магазину, торгового центру, будівельного майданчика, ЖК, банку, ломбарду, ви будете в спокої за свій бізнес!
На підприємстві будь-якого типу ми маємо можливість підібрати і зробити монтаж системи відеоспостереження, контролю доступу в найкоротший термін з високою відповідальністю і з гарантією на роботу і матеріали!
У нас в компанії ви можете замовити послугу супроводу вантажів і матеріальних цінностей на автомобілі компанії, з використанням зброї, замовити особисту охорону для ваших рідних і близьких!
На промислових підприємствах, таких як птахофабрики, м’ясокомбінати, сирзаводи, хлібзаводи, молокозаводи, елеватори, с / г підприємства будь-яких розмірів ми можемо організувати підбір та монтаж системи охорони периметра.
Агрокомпаній для збереження врожаю і під час посівної маємо можливість надати патрульні групи на автомобілях нашої фірми.

НАШІ КЛІЄНТИ

Географія наших клієнтів велика і охоплює різні сегменти і сектори економіки

ДЕЯКІ ЦИФРИ ПРО НАС

0
Років на ринку
0 %
Вирішення задач
0
Клієнта в безпеці
24/
На варті Вашого спокою

Останні новини

ajax-ohoronanika

Еволюція сигналізації від провідного до бездротової

Технологічний прогрес зачіпає абсолютно всі сфери нашого життя, і охорона об’єктів не є винятком. Протягом ХХ століття створювалися і удосконалювалися саме провідні охоронні системи. Будь-які радіофіковані системи виявлялися занадто громіздкими, …