АНАЛОГОВЕ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Охоронне агентство «Ніка» пропонує встановити аналогове відеоспостереження в приватні будинки, в офіси і в магазини, в торгово-розважальні центри і на промислові підприємства.

Переваги установки аналогового відеоспостереження

Установка камер відеоспостереження аналогового типу має наступні переваги:
 1. Купити аналогову камеру відеоспостереження виявляється багато дешевше, ніж цифрову відеокамеру. Тут ще слід враховувати супутнє обладнання, якого для IP-відеоспостереження, по-перше, потрібна більша кількість, а по-друге, воно дорожче.
 2. Аналогова камера відеоспостереження для будинку або невеликого офісу – це оптимальний варіант по співвідношенню «ціна – якість».
 3. Широкий вибір моделей як для внутрішнього, так і для зовнішнього відеоспостереження. Камери відрізняються не тільки вартістю, але і функціональними можливостями.
 4. Зовнішні охоронні системи відеоспостереження оснащені рядом корисних функцій, які підвищують якість зображення – інфрачервоне підсвічування, датчики руху, функція антіослепленія тощо.
 5. Монтаж системи віденаблюденія виконується дуже швидко і без використання дорогого обладнання. Це, в свою чергу, легко переконфігурувати систему під конкретні потреби.

Дізнайтеся більше детальну інформацію або отримаєте консультацію

Переваги співпраці з охоронним агентством «Ніка»

Ми володіємо величезним практичним досвідом по установці аналогових і цифрових систем відеоспостереження, зображення з яких виводиться або на централізований пульт нашого охоронного агентства, або на головний пост охорони, розміщений всередині підприємства.
Ми підберемо для вас оптимальний комплекс аналогових відеокамер і супутнього монтажного обладнання, виходячи з потреб безпеки і особливостей приміщення. Нашими монтажниками буде виконана установка камер відеоспостереження всередині і зовні будинків.
Вартість придбання обладнання для аналогового відеоспостереження, його установка і потокове обслуговування в охоронному агентстві «Ніка» є однією з найбільш вигідних в Україні.
Замовити аналогове відеоспостереження для свого будинку, офісу чи магазину ви можете за контактними номерами телефонів або відвідавши наші офіси, що розташовані в м Черкаси, Київ і Харків.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ ЗІ ВСТАНОВЛЕННЯ аналогового відеоспостереження

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

  лого без фона
  Возникли вопросы?
  (068) 950-20-20