ПРО КОМПАНІЮ

Про нас

Ми дбаємо про вашу безпеку з 2010 року. Головною перевагою серед інших фірм, які працюють у сфері охоронних послуг – це наша команда, яка складається з професіоналів у своїй справі!

Замовивши послуги фізичної охорони для вашого заводу, підприємства, бази, складу, території, магазину, торгового центру, будівельного майданчика, ЖК, банку, ломбарду, ви будете в спокої за свій бізнес!

Ми підберемо і зробимо монтаж системи відеоспостереження, контролю доступу в найкоротший термін з високою відповідальністю і з гарантією на роботу і матеріали! Супроводимо ваш вантаж і цінні матеріали на автомобілі компанії, з використанням зброї. Надамо особисту охорону для ваших рідних і близьких!

Для промислових підприємствах: птахофабрики, м’ясокомбінати, сирзаводи, хлібзаводи, молокозаводи, елеватори, с / г підприємства будь-яких розмірів ми можемо організувати підбір та монтаж системи охорони периметра.

 

Для збереження врожаю вашої агрокомпанії під час посівної маємо можливість надати патрульні групи на автомобілях нашої фірми.

0
Років на ринку
0
Клієнти
0 +
Співробітників
0 /7
Он-лайн

Відзнаки

лого без фона
Возникли вопросы?
(068) 950-20-20