Забезпечимо Вам Гарний Врожай!

В Україні активно розпочалася посівна кампанія. Чи є важливою та актуальною сьогодні послуга охорони полів? Відповідь очевидна, адже сьогодні наша країна перебуває в стані війни. Тим не менше, зараз як ніколи важливо провести посівну та убезпечити наші поля і сади, щоб мати гарний врожай та забезпечити населення країни необхідними продуктами харчування.
Аграрії вкладають чимало коштів та сил в обробку земель та вирощування зернових та овочевих культур, а також фруктових дерев, але часто зазнають збитків через недотримання правил безпеки своїми ж працівниками, крадіжки сторонніми особами або ж від нечесних дій своїх конкурентів. То ж не дивно, що фермери та власники господарств звертаються до охоронних агентств за кваліфікованими послугами охорони.

Як проходить організація безпеки врожаю

Охоронна Компанія «Ніка» має багаторічний досвід у сфері надання послуг безпеки, серед яких , зокрема охорона полів на всіх етапах посівної:
  • охорона саджанців та насіння;
  • охорона визрівання врожаю;
  • охорона збору врожаю;
  • охорона транспортування врожаю.
Штат ОА «Ніка» укомплектований досвідченими працівниками (з яких формуються чергові групи), необхідним обладнанням безпеки для виявлення зловмисників та спеціальною автомобільною технікою, яка здатна пересуватись в умовах підвищеної складності (погодні умови, переміщення по бездоріжжю тощо). На етапі підписання Договору з Замовником ми узгоджуємо всі деталі співпраці, по кількості осіб, необхідних для патрулювання території, термінам охорони об’єкту та графіку чергувань. Вартість охорони поля залежить від декількох факторів, зокрема від площі та кількості, віддаленості та необхідності додаткових охоронних послуг.
До речі, окрім охорони фізичної ми пропонуємо своїм клієнтам різновид технічної – охорону полів та садів дронами. Маємо успішний досвід контролювання площини цією технікою.
За багаторічний період роботи Компанія «Ніка» зарекомендувала себе надійним партнером, який ставить в пріоритет потреби безпеки своїх клієнтів та захищає їх інтереси. Ми пропонуємо вигідні умови співробітництва, то ж будемо раді майбутній співпраці.
#ВсеБудеУкраїна!
лого без фона
Возникли вопросы?
(068) 950-20-20