Що таке фізична охорона і кому вона може знадобитися

Компанія «Ніка» надає послуги охорони (Черкаси) приватним та юридичним особам. Послуги надаються підготовленими спеціалістами, які мають право носіння спецзасобів та вогнепальної зброї. У нашому штаті є сертифіковані охоронці, які пройшли спеціальні курси підготовки. Для фізичної охорони ми використовуємо наряди сек’юріті та технічні засоби (датчики, системи сигналізації та ін.).

Фізична охорона об'єкту

Фізична охорона об’єкта – це комплекс заходів, покликаних не допустити крадіжку, пошкодження або псування матеріальних цінностей, що знаходяться на території підприємства, офісу, магазину та ін. Для цього на об’єкт, що охороняється, виставляється один або кілька постів та/або встановлюються технічні засоби охорони.
Охоронне агентство «Ніка» здійснює безпеку комерційних та промислових підприємств, магазинів, офісів та складів. Охорона підприємств включає:
  •   Захист периметра підприємства технічними засобами (датчики, прожектори, колючий дріт та ін.) та за необхідності патрулями;
  • Організацію контрольно-пропускних пунктів на виїздах із території підприємства. Завдання таких КПП – контролювати та доглядати всі автомобілі, що в’їжджають та виїжджають з території підприємства, враховувати вантаж, що перевозиться, здійснювати пропускний режим для співробітників підприємства та його відвідувачів;
  • Охорону на території підприємства зон зберігання матеріальних цінностей – складів та відкритих майданчиків. У разі неможливості обліку матеріальних цінностей слід забезпечити їх збереження за допомогою технічних засобів, що перешкоджають несанкціонованому доступу до них.
Охорона офісів покликана зберегти матеріальні цінності компанії та її співробітників у неробочі години, у святкові та у вихідні дні. Для окремо розташованих офісів ми запропонуємо охорону технічними засобами (датчиками розбиття та відкриття, які підключені до сигналізації). Під час спрацьовування останньої до офісу виїдуть чергові патрульні групи. Для великих офісних комплексів ми запропонуємо ще й фізичну охорону – пост охорони на вході до будівлі.

Фізична охорона комерційних підприємств (магазинів, супермаркетів, торговельно-розважальних комплексів) здійснюється як охоронцями,  так і технічними засобами. Невеликі торгові точки ми охороняємо  – сигналізацією та кнопкою тривоги. На їх спрацювання приїде чергова патрульна група, яка запобігатиме будь-яким протиправним діям (крадіжка, пограбування вандалізм та ін.). Також охоронна агенція «Ніка» готова взяти на себе обов’язки внутрішньої служби безпеки гіпермаркету або торговельно-розважального комплексу.

Фізична охорона приватного житла

ОА «Ніка» пропонується для заміських будинків та міських квартир фізична охорона, ціна якої є однією з найвигідніших на ринку. Для повноцінного захисту міської квартири достатньо встановити:

  •  Датчики відкриття на вікна та вхідні двері;
  •  Сигналізацію, до якої будуть підключені датчики.

Також за бажанням клієнта на сходовій клітці встановлюється стельова відеокамера з оглядом 360 градусів.

Всі ці технічні засоби використовуються і для безпеки заміських будинків. Також можлива фізична охорона приватного будинку та котеджних селищ загалом. В обох випадках облаштовується спеціальний пост на в’їзд на приватну огороджену територію. Число охоронців на посту визначається площею об’єкта, яку вони мають контролювати.

Охорона приватних осіб

Агентство “Ніка” також надає послуги фізичної охорони приватним особам. У нашому штаті присутні сертифіковані охоронці, які мають право носити вогнепальну зброю. Головне завдання та обов’язок охоронця – це збереження життя та здоров’я клієнта. Для виконання цього завдання охоронець:
  •  Супроводжує особу, що охороняється, при його переміщеннях по місту і всередині будівель;
  •  Перевіряє маршрути пересування;
  •  Доглядає, а при необхідності обмежує доступ людей до особи, що охороняється;
  •  Спостерігає за навколишнім оточенням як під час переміщень особи, що охороняється, так і в моменти його знаходжень усередині приміщень;
  •  Виявляє та блокує місця, в яких на особи, що охороняється, може бути скоєно замах.

Для виконання зазначених завдань зазвичай споряджається одна, а за потреби дві і більше групи супроводу. Вони оснащуються автомобілями, засобами зв’язку, спецзасобами та вогнепальною зброєю.

Охоронне агентство «Ніка» – це безпека вашого життя та здоров’я, вашого особистого майна та майна вашого підприємства!

лого без фона
Возникли вопросы?
(068) 950-20-20