Як вибрати смарт WiFi-відеокамеру для квартири?

ip_videocamera_kvartira

Головна перевага смарт WiFi-відеокамери – це відсутність необхідності прокладати до них проводку. Це скорочує час монтажу, а крім того, WiFi-відеокамера може бути встановлена ​​потай, в найзатишніших місцях квартири, але при цьому вона забезпечить чудовий огляд і високу роздільну здатність зображення.

На що слід звернути увагу під час вибору WiFi-відеокамери?

При виборі конкретної моделі WiFi відеокамери ми рекомендуємо звернути увагу на наступні моменти:
  1. Функціональні можливості.

Вайфай камера для квартири повинна знімати відео з роздільною здатністю 1080р. У такому дозволі будуть добре помітні особи зловмисників, які проникли до будинку. Фокусна відстань та зум (збільшення) можуть бути невеликими, адже кімнати в будинку невеликі за площею. Якщо камера встановлена ​​посередині кімнати, тоді має бути кут огляду в 360 градусів. Якщо ж камера встановлена ​​в одному з кутів кімнати, тоді кут огляду може дорівнювати 180 градусів.

videocam_v_kvartire

2. Датчики.

Камера відеоспостереження WiFi має бути оснащена інфрачервоним датчиком та датчиком руху. Перший дозволить вести зйомку при нестачі освітлення, а другий подасть сигнал тривоги, якщо датчик зафіксує рух у кімнаті. Ми рекомендуємо встановлювати датчик із функцією активації. Остання дозволить активувати датчик лише тоді, коли у квартирі нікого не буде. Інакше той підніматиме тривогу щоразу, коли перед камерою пройде домочадець або домашній вихованець.

3. Розміри.

Прихована камера WiFi завжди невелика за розміром. Тому її важко помітити, особливо, якщо не знати, де шукати. Тому ми рекомендуємо довіряти встановлення відеокамери спостереження лише професіоналам. Вони знайдуть таке місце установки, яке забезпечить гарний огляд, при цьому сама камера буде малопомітною.

4. Наявність  WiFi-підсилювача.

Ми рекомендуємо купити IP-камеру WiFi без підсилювача сигналу. Зазвичай це зовнішня антена, яка зробить відеокамеру помітнішою. Краще встановити потужніший роутер. Саме він виступатиме у ролі підсилювача WiFi-сигналу.

5. Спосіб збереження даних.

Ми рекомендуємо купити приховану міні-камеру WiFi з функцією передачі даних на зовнішній накопичувач або в «хмарне» сховище. Якщо зображення записується на відеореєстратор або на жорсткий диск комп’ютера, завжди існує ймовірність того, що ці пристрої зловмисники прихоплять із собою. Крім того, якщо IP камера WiFi здатна передавати відео на віддалений носій, то вона здатна передавати зображення і на черговий пульт нашого охоронного агентства. А це підвищить захищеність вашого будинку.

6. Режими роботи.

Ми рекомендуємо купити Вай Фай камеру з функцією «завжди активно» та з можливістю подачі сигналу тривоги датчиком руху. Інші функції домашньої відеокамери спостереження не є важливими.

7. Дизайн та захист.

А ось ці моменти при виборі відеокамери для прихованого спостереження є абсолютно несуттєвими. Якщо зловмисники виявлять камеру, то вже зовсім неважливо, в якому корпусі поміщена IP камера WiFi і яким захистом від несприятливих факторів навколишнього середовища вона оснащена.

Переваги співпраці з охоронною агенцією «Ніка»

Охоронне агентство «Ніка» накопичило величезний досвід встановлення технічних засобів охорони, в т.ч., і камер для прихованого відеоспостереження, в приватних житлах, на комерційних та промислових підприємствах. Для цих цілей ми маємо бригаду техніків та інженерів, які пройшли спеціальну підготовку.

Ми підберемо для вас камери з оптимальними технічними та функціональними можливостями та визначимо оптимальні місця для їхнього розміщення. З цих точок буде найкращий огляд приміщення, але для сторонніх осіб камери будуть абсолютно непомітні. Ви можете ознайомитися з асортиментом камер, а також іншими товарами в нашому інтернет-магазині.

лого без фона
Возникли вопросы?
(068) 950-20-20