Важливість технічної охорони для приватних будинків

sistema_vsdeonabludenija_alt

Життя в приватному будинку передбачає приватність. Ви живете на закритій від сторонніх очей території, часто в місцевості, віддаленій від центрів цивілізації. При всіх перевагах такого способу життя у нього є один істотний недолік.

У разі будь-якої позаштатної ситуації буде вкрай важко покликати  на допомогу. В деяких  випадках взагалі відсутня можливість покликати на допомогу. Наприклад, в разі збройного пограбування. Злочинці, увірвавшись в будинок, припинять будь-яку спробу покликати кого-небудь на допомогу або зателефонувати в поліцію.

Крім того, приватні будинки нерідко і на досить тривалий час залишаються порожніми. Ці періоди – бажаний час для домушників. Навіть якщо порожній будинок знаходиться всередині об’єкту котеджного селища, що охороняється  – це не є 100% -ою гарантією того, що домушники в нього не проникнуть. Адже їм досить перебратися через паркан, щоб опинитися невидимими для патрулів охорони, якщо такі взагалі ходять вулицями котеджного селища.

Комплексна охоронна сигналізація - надійна охорона вашого заміського будинку

Установка сигналізації в будинку стане надійним захистом вашого життя і майна. Вибір технічних засобів охорони буде визначатися, насамперед, особливостями вашого котеджу і вашим бюджетом. Але ми все-таки рекомендуємо зупинитися на комплексному варіанті, який включає в себе монтаж:

 • Протипожежної сигналізації. Установка протипожежної сигналізації включає в себе монтаж датчиків температури, а при необхідності і автоматичних засобів гасіння полум’я. Останнє ми радимо встановити, якщо ваш заміський будинок знаходитися далеко від пожежних депо;
 • Охоронної сигналізації. Вона включає в себе відеодомофон, датчики відкриття, які встановлюються на вікна, а при необхідності ще й на сейф, в якому зберігаються цінності, а також тривожну кнопку. Остання подає сигнал тривоги через мережу мобільного зв’язку на диспетчерський пульт охоронного агентства;
 • Відеокамер всередині будинку, у дворі, а також на огороджує паркані. Останні будуть контролювати прилеглу до будинку територію. Установка відеоспостереження дозволить, по-перше, вам постійно контролювати обстановку в будинку, наприклад, коли ви залишили дітей самих. По-друге, при спрацюванні охоронної сигналізації диспетчер пульта охорони зможе через відеокамери оцінити обстановку в будинку і передати цю інформацію оперативної чергової групі.

При спрацьовуванні сигналізації тривожний сигнал надходить, перш за все, на черговий пульт охоронного агентства «Ніка». Далі черговий діє за обставинами:

 • Передасть тривожний сигнал найближчій патрульній групі;
 • Повідомить про скоєння злочина поліції;
 • Повідомить про спалах пожежній службі;
 • Повідомить про проникнення в будинок посту охорони, який охороняє котеджне селище в цілому.

Організація комплексної охоронної сигналізації

videonabludenie_dom_alt

Установка домашньої сигналізації переслідує дві мети:

 1. Захист життя і здоров’я вас і ваших близьких.
 2. Захист цінностей і майна.

Для цього організовується кілька охоронних периметрів:

 • Зовнішній – двір приватного будинку і вулиця, на якій розташований приватний будинок. Зовнішній периметр перекривається відеокамерами. Рідко, коли зловмисники йдуть на пограбування без попередньої розвідки. Зовнішні камери зафіксують всіх підозрілих осіб, які крутилися біля вашого будинку;
 • Внутрішній – це ваш будинок. Для створення внутрішнього периметра охорони використовуються різні технічні засоби – датчики відкриття і розбиття, протипожежні датчики і засоби гасіння полум’я, відеодомофони, тривожні кнопки та ін .;
 • “Останній рубіж”. Зловмисники обов’язково проникають в будинок з конкретною метою. Найчастіше, це гроші і коштовності, які слід тримати в закритому сейфі. І ось він повинен стати «останнім рубежем». При його неправильному відкритті на пульт охоронного агентства «Ніка» надходить тривожний сигнал. «Останній рубіж» повинен захистити вас і ваше майно в разі збройного пограбування вашого будинку.

Вигоди і переваги співпраці з охоронним агентством «Ніка»

Охоронним агентством «Ніка» пропонується установка сигналізації в будинку, ціна якої є однією з найвигідніших на ринку. Наша охоронна сигналізація повністю задовольняє всім найсуворішим стандартам безпеки.

У нас ви можете купити відеоспостереження для дому та технічні засоби охорони по найпривабливішим розцінками. У нас можна також придбати комплект відеоспостереження для офісів, магазинів, складів і промислових підприємств.

Ми також пропонуємо встановлення сигналізації в квартири багатоквартирних будинків, в окремi офіси і торгові точки.

лого без фона
Возникли вопросы?
(068) 950-20-20