Ми стали партнером турніру «Табло-Дніпро-80»

З 10 по 13 лютого у Палаці Спорту «Будівельник» проходили Всеукраїнські змагання з футболу Зимовий Кубок «Табло-Дніпро-80» серед юнаків 2010 року народження, у яких наша компанія нагородила кращих гравців цінними подарунками.

Найменше, що ми можемо зробити — заохотити малечу до участі в спортивних заходах. Для нас це важливо, адже за цими дітьми майбутнє, а тому наша фірма готова й надалі підтримувати подібні івенти рідного міста.

За головний трофей боролись 16 команд з різних куточків України.

«Це очікувані змагання для тренерів, дітей та їх батьків. Мені дуже приємно, що турнір став традиційним у Черкасах. З натхненням проводимо його вже протягом восьми років. Завжди радо зустрічаємо провідні команди з різних областей нашої країни», – розповів організатор, Андрій Фощій.

Цьогоріч захід відбувався без глядачів через карантинні обмеження. Але усі охочі могли спостерігати трансляцію на YouTube каналі.

У фіналі турніру зійшлися черкаський СДЮСШОР та Кремінь. У другому таймі СДЮСШОР проявив себе краще і зумів обіграти суперника з рахунком 3:1.

«Змагання – це завжди чудова нагода перевірити свої сили. Ми очікували, що буде непоганий результат, але він виявився навіть кращим», – поділився враженнями тренер СДЮСШОР, Євген Борисюк.

лого без фона
Возникли вопросы?
(068) 950-20-20