Новини

 1. Вітайте нашого нового партнера - бійцівський клуб Grizzly!

  Шановні відвідувачі нашого сайту та дорогі клієнти, раді повідомити Вам про те що нещодавно відбулась значна подія!

  Нашим близьким партнером став бійцівський клуб Grizzly, тренувальна база якого знаходиться за адресою: м. Черкаси, вул. Б. Вишневецького 63. Засновником та головним тренером є В‘ячеслав Василенко – чемпіон світу по боєвому самбо, Голова федерації боєвого самбо в Черкаській області.

  Завдяки тісній співпраці тепер співробітники нашої компанїї, які виконують функції охорони і забезпечення безпеки на важливих об‘єктах, можуть пройти підготовку з рукопашного бою, кікбоксингу, боєвого самбо та боротьби в тренерів, які є чемпіонами України та Європи з даних видів спорту.

  Для нашої компанії це змога покращити ефективність охорони в нічних клубах, закладах відпочинку, ресторанах, кафе, барах, ТЦ та на інших об‘єктах.

  Маємо бажання запросити до співпраці інші охоронні компанії, співробітників яких зможемо навчити по спеціальній короткій програмі по прийнятним цінам.

 2. Виставка сільськогосподарської техніки

  Днями, відбулась виставка сільськогосподарської техніки в м. Умань Черкаської області, організатором якої була компанія Promolab.

  Наша компанія несла відповідальність за безпечне проведення даного заходу та за збереження всіх ТМЦ на об‘єкті. З даною задачею наші спеціалісти впорались без проблем. За що організаторами було виписано подяку за співпрацю.

  Дану охоронну функцію Ви можете замовити зателефонувавши за номером т. 56-50-13 або моб. (067)2402310

 3. 3G-зв'язок у Черкасах

  16 березня національний телеком-оператор запустив 3G-зв'язок у Черкасах і передмісті.

  З нагоди даного дійства відбулась масова презентація з використанням різних девайсів в центрі міста біля будинку торгівлі.

  Компанія Київстар довірила здійснювати заходи з безпеки на даному святі саме нашій компанії, працівники якої організували максимально комфортне та спокійне проведення цієї презентації.

  Запуск 3G у Черкасах – одна з найбільш очікуваних подій 2017 року для Київстар: тепер практично всі обласні центри України охоплені широкосмуговим мобільним інтернетом*.

  Петро Чернишов, президент Київстар: «Я вдячний меру міста, місцевим активістам – студентам, абонентам, громадськості – які допомагали нам прискорити запуск 3G в Черкасах. Також охоронній компанії «Ніка», за безпеку на святі. Ми забезпечуємо кожному українцю рівний доступ до нових технологій, освіті і розвагам, і раді, що наші послуги є запитуваними».

Клієнти та партнери компанії