Про компанію

т.(0472) 56-50-13.моб.(067) 240-23-10.моб.(063) 534-50-03

«ЗА ОХРАНУ НАДО ПЛАТИТЬ,
А ЗА ЕЁ ОТСУТСТВИЕ – РАСПЛАЧИВАТЬСЯ»
(У. Черчилль)

Історична довідка

Охоронна компанія Агентство з безпеки «Ніка» була організована та зареєстрована в 2009 році в місті Черкаси з метою надання охоронних послуг установам, організаціям та підприємствам усіх форм власності та різної величини.

Сьогодні підприємство є спеціалізованою охоронною структурою, яка може виконувати завдання щодо охорони об‘єктів різної величини та ступеня складності. Компанія має ліцензію МВС України на право здійснення охорони державної, колективної та приватної власності. Активно співпрацює з органами МВС та іншими органами щодо забезпечення безпеки в регіоні та Україні.

Керівники підприємства – досвідчені спеціалісти в галузі економіки, фінансів, права, безпеки та охорони. В нашому особовому складі працюють колишні відставники та військовослужбовці, які присвятили даному виду діяльності більшу половину свого життя і свою роботу виконують з високою уважністю та надійністю. Співробітники охорони Компанії є підготовленими працівниками, які мають досвід роботи в галузі охорони, та яким присвоєні спеціальні розряди. Охоронники проходять обов‘язковий медичний огляд, спеціальну перевірку та здають екзамени на право займатися охоронною діяльністю. Охоронники фірми мають фірмовий одяг та спеціальні засоби самозахисту та зв‘язку.

Наше товариство спеціалізується на охороні промислових та підприємств АПК в Черкаській області. Також співпрацюємо з приватними підприємцями, освітніми закладами, державними організаціями; здійснюємо охорону квартир, будинків, дачних та гаражних кооперативів. На будь яких об’єктах ми маємо змогу встановити всі види технічних систем безпеки.

Головними перевагами нашої Компанії серед інших охоронних структур є те, що підприємство ефективно оптимізовує свої витрати, внаслідок чого може знижувати ціну для клієнтів на надання охоронних послуг. Керівництво підприємства своєчасно та в повному обсязі сплачує заробітну плату та надбавки робітникам, що підвищує їх бажання та стимул до роботи.

Завжди відкриті до співпраці з нашими Клієнтами!!!

Клієнти та партнери компанії